msjk_poster211-830x495cut_white_space-830x495cut_white_spaceУрочистий захід, під час якого оголосять імена переможців конкурсу «Туристичні перспективи Конотопщини», відбудеться 3 листопада о 16:00 у читальній залі Політехнічного технікуму КІ СумДУ. Автори кращих робіт отримають грошові премії.

Як повідомляється на офіційній сторінці ГО «МСЖК», яка виступає організатором конкурсу, імена переможців будуть оголошені безпосередньо під час заходу. По черзі презентують усі шість робіт фіналістів та оголосять кількість унікальних переглядів.
Зазначається, що інтрига протримається протягом усієї церемонії нагородження, адже до останнього не буде відомо, хто саме отримає головну премію.

Нагадаємо, фінальний етап конкурсу триває до 1 листопада. Роботи фіналістів розміщені на сайті порталу «ТопКонотоп»: http://topkonotop.com/contest/

«Переходьте за посиланням та обов’язково поширюйте у соцмережах ті роботи, які Вам найбільше сподобались. Таким чином Ви значно збільшуєте шанси автора на перемогу», — радять організатори.