semenikhinСьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських бійців, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній і суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Події, що відбувалися з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність та прагнення до свободи.
Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови духовно й економічно багатої, вільної і самостійної України, якою пишатимуться наші нащадки.
Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови незалежної та заможної держави.
Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків. Будьмо ж з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь!
Слава Україні!

З повагою,
Міський голова                                                                              Артем Семеніхін