12 грудня 2017 року у міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулась авторська зустріч з одними із найвідоміших сучасних українських письменників Братами Капрановими.
Брати Капранови презентували слухачам свою нову книгу «Майдан. Таємні файли». Книга братів Капранових «Майдан. Таємні файли» дає змогу за допомогою відображених споминів учасників Революції Гідності, читачам осягнути більш повну картину того, що сталося на Майдані. Активними учасниками Революції Гідності були і самі автори.
Окрім книги «Майдан. Таємні файли» Дмитро та Віталій Капранови презентували і інші книжки зі свого творчого доробку: «Забудь-річка», «Щоденник моєї секретарки», «Кобзар 2000», «Мальована історія Незалежності України» та «Веселих свят”.
Поспілкуватися з відомими авторами прийшли шанувальники їх творчості, працівники закладів культури, представники громадських організацій, учні та студенти навчальних закладів міста.
Присутній на заході міський голова Артем Семеніхін зазначив на важливості творчості письменників у патріотичному вихованні підростаючого покоління та вручив авторам на згадку про зустріч пам’ятні подарунки. Всі бажаючі мали змогу придбати один з примірників найбільш улюбленої книги «майстрів слова» та отримати на згадку про зустріч автограф від авторів.
Дуже приємно, що у нашому місті продовжується добра традиція відвідин яскравих представників української інтелігенції, коли його мешканці мають змогу творчо розвиватись відвідуючи такі зустрічі.25182378_892095414301970_6146035616613230299_o