o18 січня 2018 року в Конотопській міській раді відбулась зустріч щодо координації дій усіх гілок влади по боротьбі з непогодою.

Підчас наради було заслухано представника гідрометцентру, який доповів, що сьогоднішня кількість снігу є найбільшою, за всю історію спостереження за погодою в Конотопі. Висота снігового покриву за добу збільшилась з 3 до 25 сантиметрів. Завтра опади триватимуть,але в меншій кількості. Температура опуститься до -1 – -6 градусів. В зв’язку з цим, завтра на дорогах може з’явитись ожеледиця.

Голова ЖКГ Вадим Фещенко, доповів що для прибирання снігу задіяна вся наявна техніка. Деякі працівники житлово-комунального господарства будуть працювати будуть працювати в позаурочний час.

На зустрічі був присутній заступник міського голови Ігор Степанченко, голова ЖКГ, керівництво ЖЕКів, представники гідрометцентру, СБУ, поліції і рятувальників.

Для того, щоб ситуація в місті і надалі лишалась під контролем, комісія прийняла рішення про виділення коштів на додаткове паливо, необхідне техніці для прибирання.

Нагадаємо,що у зв’язку з різкім погіршенням погодних умов, які сталися 18.01.2018, що обумовлені проходженням активного циклону і супроводжувались сильним снігопадом, утворенням заметів на дорогах просимо Вас утриматись від виїзду на особистому автотранспорті, виходу без потреби з дому.

Звертаємось до керівників підприємств, установ, закладів торгівлі, обслуговування населення вжити невідкладних заходів для прибирання снігу на прилеглих та закріплених територіях.