Конотопська міська рада

від 29.09.2008 №355
м.Конотоп

Щодо встановлення тарифів на
послуги по опаленню та гарячому
водопостачанню, які надаються
підприємствами міста населенню

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про житлово-комунальні послуги”, “Про теплопостачання”, в зв’язку з щомісячним підвищенням ціни на газ відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.04.2008 № 346 та враховуючи висновки Державної інспекції з контролю за цінами щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат, пов’язаних з наданням послуг з теплопостачання виконком міської ради в и р і ш и в:

1. Затвердити введення в дію тарифів на послуги по опаленню згідно з додатком 1.
2. Погодити введення в дію тарифів на послуги по опаленню та гарячому водопостачанню згідно додатку 2.
3. В зв’язку із соціальною значимістю послуг, що надаються комунальними підприємствами та іншими установами міста, встановити застосування тарифів на рівні тарифів для населення для підприємств згідно з додатком 3.
4. Визнати такими, що втратили чинність:- рішення виконкому від 28.08.2006 № 298 “Щодо встановлення тарифів на послуги по опаленню та гарячому водопостачанню, які надаються підприємствами міста для населення та бюджетних організацій”, крім тарифів на послуги, які надаються відділовою лікарнею ;
– рішення виконкому від 26.02.2007 № 75 “Щодо встановлення тарифів на послуги по опаленню, які надаються КП “Енергія” для населення”;
– рішення виконкому від 25.09.2006 № 339 “Щодо встановлення тарифів на послуги по опаленню, які надаються Будівельно-монтажним управлінням №5”.
5. Керівникам ДП “Теплодар” Бакалині Б.О., КП “Тепло” Нешті О.В., КП “Енергія” Ксьондзу П.В., КП “Теплогарант” Роговому І.В., ТОВ “Тепловодпостач” Дриню В.В., ДП “Авіакон” Єніну О.М. довести дане рішення до споживачів у порядку, встановленому законодавством.

Міський голова                                                                         І.М.Огрохін