28170587_2026876944253637_1652008356_oЗ ініціативи громадського руху «Teleios», за підтримки відділу міської ради у справах молоді та спорту 14  лютого 2018 року в приміщенні МЦКіД «Кінотеатр «Мир» відбувся  освітньо-виховний семінар «Teleios talks».

У семінарі взяли участь студенти і молодь нашого міста.

Захід мав на меті виховання і розвиток вільної, духовно багатої, життєлюбної, талановитої молоді, що володіє знаннями, готова до творчої діяльності і дотримується принципів моральної поведінки.

Основним завдання  заходу було навчити студентів мислити та розвивати свої здібності, сформувати зацікавленість у розвитку своєї особистості, виявляти й розвивати творчі здібності та задатки студентської молоді, забезпечувати моральні стосунки в колективах молоді, навчати студентів любити людей та життя, прилучати до духовних національних і загальнолюдських цінностей, формувати моральне ставлення до людини, праці, природи, батьківщини, формувати та розвивати риси характеру кожного студента на основі духовного і морального вдосконалення, розвивати комунікативні здібності учнів.

Як результат – в ході зустрічі визначили низку цікавих для молоді тем, обговорити які домовилися на наступних зустрічах.