Відділ земельних ресурсів Конотопської міської ради інформує про оголошення конкурсу 22.03.2018 з відбору виконавців експертної оцінки земельних ділянок для подальшого  продажу  у власність земельної ділянки на земельних торгах.
Мета проведення робіт – виготовлення експертної грошової  оцінки вільної земельної ділянки, з метою визначення вартості об’єкта оцінки і використанні при реалізації на земельних торгах права власності на ділянку.
Дані про об’єкт оцінювання:
1.Земельна ділянка несільськогосподарського призначення (землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) площею 0,0190 га за адресою: м.Конотоп, вул.Успенсько-Троїцька (біля АЗС). Кадастровий номер земельної ділянки 5910400000:04:065:0005.
Учасникам конкурсу з відбору виконавців експертної оцінки потрібно подати до конкурсної комісії такі документи: заява про участь у конкурсі за встановленою формою; копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб-платників податків (або копія сторінок паспорта); згода на обробку персональних даних (для претендента фізичної особи-підприємця); копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно зЄДРПОУ (для претендента-юридичної особи); копія ліцензії); копія кваліфікаційних документів оцінювачів; інформація про кількість виконаних звітів (що складені за попередні 24 місяці)  про експертну оцінку, інформація про вид документації з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.
Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).
Приймання заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.
Конкурс відбудеться 22  березня 2018 року об 11-й годині за адресою: м.Конотоп, пр.Миру, 8, каб.404. Конкурсні пропозиції приймаються до 16 березня 2018.