Конотопська міська рада
Виконавчий комітет
Р І Ш Е Н Н Я

від 29.09.2008 № 354
м.Конотоп

Про встановлення тарифів на
послуги по опаленню та гарячому
водопостачанню, які надаються
бюджетним організаціям та іншим
cпоживачам

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про житлово-комунальні послуги”, “Про теплопостачання”, в зв’язку з підвищенням ціни на газ та враховуючи висновки Державної інспекції з контролю за цінами щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат, пов’язаних з наданням послуг з теплопостачання, виконком міської ради в и р і ш и в:

1. Затвердити введення в дію тарифів на послуги по опаленню згідно з додатком 1.
2. Погодити введення в дію тарифів на послуги по опаленню та гарячому водопостачанню згідно з додатком 2.
3. Визнати такими, що втратили чинність:
– рішення виконкому від 28.01.2008 № 36 “Про встановлення тарифів на послуги по опаленню та гарячому водопостачанню, які надаються бюджетним організаціям та іншим споживачам, крім тарифів на послуги, які надаються відділовою лікарнею.
4. Керівникам ДП “Теплодар” Бакалині Б.О., КП “Тепло” Нешті О.В., КП “Енергія” Ксьондзу П.В., КП “Теплогарант” Роговому І.В., ТОВ “Тепловодпостач” Дриню В.В., ДП “Авіакон” Єніну О.М. довести дане рішення до споживачів у порядку, встановленому законодавством.

Міський голова                                                                         І.М.Огрохін

Рішення Про встановлення тарифів на послуги по опаленню та гарячому водопостачанню, які надаються бюджетним організаціям та іншим споживачам завантажити документ