10 січня міський голова Дзед В.І., за участі секретаря міської ради, керуючого справами виконкому, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, провів нараду з питань виконання міського бюджету 2010 року та проведення тендерів на закупівлю товарів і послуг для бюджетних установ міста в 2011 році.

Начальник міського фінансового управління Кармалига О.П. проінформувала присутніх про виконання бюджету 2010 року та зазначила про необхідність в місячний термін затвердити тимчасові кошториси та плани фінансування бюджетних установ на І квартал 2011 року. В ході наради було заслухано доповіді керівників: управління економіки міської ради, відділу освіти Конотопської міської ради, територіального центру, УПСЗН, УЖКГ, водолазної служби, відділу архітектури і містобудування, відділу культури і туризму Конотопської міської ради.

Обговорюючи друге питання, міський голова Дзед В.І. зазначив, що з метою економії бюджетних коштів та для отримання найвигідніших пропозицій від постачальників товарів та послуг, протягом тижня проведе окремі зустрічі з кожним з розпорядників коштів міського бюджету та безпосередньо з кожним постачальником товарів та послуг, які будуть приймати участь в тендерах.