В Конотопській міськраді молились за Україну27 березня 2018 року в малому залі Конотопської міської ради відбувся Молитовний сніданок. В заході прийняли участь представники релігійних громад міста, працівники виконавчого комітету та керівництво міста.

Під час заходу працівники ради у невимушеній атмосфері спілкувались з духовенством, обговорюючи Святе Письмо і духовні питання. Зокрема про дев`ять заповідей блаженства з Нового Заповіту Біблії. Завершенням сніданку стала спільна молитва за добробут Конотопа і України. На захід були запрошені представники Української православної церкви Київського патріархату, , церкви “Голос надії”, Адвентистів сьомого дня, католицької церкви і Євангельських християн баптистів “Голос істини”. Від міської ради була присутня секретар Олена Багрянцева та представники органів місцевого самоврядування.

Такий захід відбувся в Конотопі вдруге, але вперше в поточному році. Молитовні сніданки є багаторічною традицією багатьох християнських країн світу, а віднедавна набувають поширення і в Україні. Зокрема, такі заходи проходили в Верховній Раді України та Сумській обласній адміністрації.

На думку міського керівництва, в такий складний період історії для України, держава має приділяти особливу увагу духовному і моральному вихованню нації. Сприяння відродженню християнської церкви, яка десятиліттями знищувалась більшовицькими окупантами, є найкращим підґрунтям для порозуміння і злагоди між різними верствами населення, а отже і для миру.

  

 

 

Фотографії надані Сергієм Караваном / “Події Конотоп“.