30422074_1355223904577251_774589635_n04 квітня, під головуванням міського голови Артема Семеніхіна у великому залі засідань міської ради проведено нараду з головами квартальних комітетів міста, на якій було розглянуто 4 питання.
В роботі наради взяли участь заступники міського голови Тетяна Іноземцева та Ігор Степанченко, керівники відділів та управлінь міської ради, заступник начальника сектору превенції Конотопського ВПГУНП, директор КП «Муніципалітет», дільничні інспектори поліції,голови квартальних комітетів, представники засобів масової інформації.
На початку наради виступив міський голова з питання щодо політичної ситуації, яка склалася в місті на сьогоднішній день.
Одне із головних питань, яке вже не вперше піднімається на подібних зборах, питання благоустрою вулиць кварталів. З даного питання до голів квартальних комітетів звернулася начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Вадим Фещенко.
Про співпрацю дільничних інспекторів поліції з головами квартальних комітетів проінформував Новаков Сергій Анатолійович, заступник начальника сектору превенції Конотопського ВПГУНП.
Про медичну реформу в Україні проінформував Роман Полторацький.
З питання призначення допомоги дітям померлого годувальника доповіла Оксана Розанова.
Окрім цього, посадовими особами міської ради були надані відповіді та роз’яснення на всі питання, які були порушені під час наради з головами квартальних комітетів.

Відео наради з головами квартальних комітетів міста