7 січня 2011 року відбулася кульмінація Новорічної міської благодійної акції «Подаруй дитині свято», яка проходила з 29 по 31 грудня 2010 р. у супермаркетах «Фора» і «Еко-маркет». Завдяки цій акції  було зібрано подарунків на суму  близько 7000 грн.

Подарунки були передані  під час проведення Різдвяного свята з театральною постановою, за участі клоунів та інших казкових героїв, дітям із соціально не захищених категорій сімей та дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах (72 дитини з 35 родин). Також під час проведення свята для дітей, було організовано відпочинок для батьків цих дітей, де за чашкою чаю, вони могли поспілкуватися зі спеціалістами на хвилюючі їх теми виховання дітей та інші.

Девізом цієї акції стали чудові слова великого українця Олександра Довженка: «Життя таке коротке, поспішай творити добро!». Тому ми хочемо подякувати всім жителям нашого міста за їхні добрі, небайдужі серця до тих, хто потребує допомоги,  для майбутнього покоління нашої країни – дітей.

Особливу подяку висловлюємо магазину «Олімп», керівнику Янчуку Ігорю Олеговичу за безкоштовний друк флаєрів. Також ми дякуємо тим, хто підтримав і допоміг в організації акції, це: волонтери наших організацій, християнська церква «Слово віри»; міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; волонтери КІПТу; адміністрації БК «Сучасник», за надане приміщення; ТРК «Вежа», дитячому ТРО «КОН-ТАКТ».

Чудово, що подібна акція проходить вже 4-й рік поспіль і стала традицією нашого міста! Загальними зусиллями ми подарували дітям радість!

Організатори акції:  молодіжна організація «Батьківський Дім»»,  дитячо-юнацька організація «Провідна зірка».