IMG_20180417_140307Активно працюючи над виконанням закону #ЧужихДітейНеБуває, юстиція Сумщини має значні результати. Нині на користь дітей стягнуто майже 6 мільйонів гривень. За час дії нововведень виконавцями області обмежено у праві виїзду за кордон більше 2000 злісних неплатників аліментів. Стільки ж винесено постанов про обмеження у праві керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю. До суду направлено майже 500 протоколів про притягнення боржників до адміністративної відповідальності.

З цих вагомих цифр і розпочали засідання Регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів на Сумщині. «Ми маємо результати, які вражають своїм фактичним наповненням, – сказав заступник керівника обласної юстиції  з питань виконавчої служби Едуард Молодцов, звертаючись до своїх колег у містах і районах Сумщини. – Але це не привід заспокоюватися, адже ми чітко розуміємо: за кожним виконавчим провадженням – дитинство наших юних жителів області».

Нині темпи роботи виконавчої служби не зменшуються, адже до питань «аліментних» додалися ще й справи по стягненню боргів по заробітній платі.

«І в цій роботі, – наголосила очільник юстиції Сумщини Ірина Свистун, – потрібна така ж активність, налагодження контактів з підприємствами-боржниками, детальний, до дрібниць, моніторинг ситуації. Тоді ми зможемо допомогти людям виплатити зароблене».