Вихованка дитячої музичної школи №2 стала переможницею обласного відбіркового конкурсу XVI Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута 2018».IMG_2151

21 квітня 2018 року у місті Суми, з метою пошуку і розкриття творчих здібностей молодих авторів і виконавців, створення нових стилів у популяризації масових жанрах української пісні, відбувся обласний відбірковий конкурс XVI Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута 2018». Конкурс проходив у Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва. Півсотні конкурсантів з усієї області мали змогу продемонструвати власні здібності у 6 номінаціях – від фольклорної до рок-музики.

Висококваліфіковане журі відзначило виступ учениці Конотопської дитячої школи №2 Черненко Олександри (викладач Вікторія Осташко), яка була нагороджена дипломом за участь у жанрі популярної музики (сольний спів). За результатами відбору її визначено однією з переможців обласного відбіркового етапу та було надано право брати участь у фінальних змаганнях фестивалю що відбудуться у вересні 2019 року в місті Чернівці.