11 січня міський голова Дзед В.І. за участі заступника міського голови Губенко Н.С., керівників УЖКГ, управління економіки міської ради, міського фінансового управління, провів нараду з керівниками комунальних підприємств міста. В ході наради було заслухано інформацію про фінансовий стан кожного з підприємств  в 2010 році, реагування на звернення громадян, прибирання снігу, тротуарів, якість подачі води в мікрорайоні «Порт», організація диспетчерської служби по обслуговуванню ліфтів та інші.

В ході наради міський голова зазначив, що всім комунальним підприємствам міста потрібно розробити пропозиції по виконанню плану робіт на 2011 рік, спрогнозувати надходження і видатки, щоб в результаті всі прибутки від діяльності можна було акумулювати на розрахунковому рахунку кожного підприємства для подальшого їх ефективного використання.

Також міський голова відмітив, що всі комунальні підприємства повинні оперативно реагувати на зміни погодних умов, звернення мешканців міста, щодо наданих послуг, і вирішувати ці питання в найкоротший термін.

По закінченню наради Дзед В.І. дав доручення керівникам ЖЕКів підготувати пропозиції по благоустрою дитячих майданчиків навесні, з метою залучення для вирішення цього питання не тільки сил ЖЕКу, а й мешканців багатоповерхівок та власників магазинів, що розташовані поряд з дитячими майданчиками.