25 квітня 2018 в міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського  відбулось відкриття художньої виставки нашого земляка, графіка, живописця, члена Національної спілки художників України Олександра Масика та його батька, Заслуженого художника України Володимира Масика «І біль, і пам’ять, і тривога» із фондів музею, приуроченої до 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЄС.

Художня колекція музею нещодавно поповнилась 15-ма новими роботами  Олександра Масика та його батька Володимира Масика, які, за бажанням митця, були подаровані музею «Мистецькою світлицею» громадської організації «Сумське земляцтво в місті Києві», у рамках творчого проекту «Повернення», метою якого є поповнення музеїв Сумщини відомими творами образотворчого мистецтва наших земляків.

З вітальним словом до присутніх виступили  гості заходу: секретар міської ради Олена Багрянцева, професор Київського університету культури, член Національної спілки художників України Сергій Ярешко та лауреат літературно-мистецької премії ім.Григорія Сковороди, художник, методист центру дитячої та юнацької творчості – Володимир Борошнєв.

Завдяки Інтернету, начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко та присутні здійснили спілкування по скайпу з Олександром Масиком, роботи якого представлено на виставці, який останні роки проживає у Нью-Йорку, де плідно працює. Його серце назавжди залишилось з Україною, а його картини експонуються на виставках у Києві, подорожують по Сумщині, чимало подаровано в музеї та мистецькі галереї .

Чудовим доповненням заходу став виступ учениці музичної школи №2 Катерини Тимошевської з піснею «Намалюю тобі зорі».

По закінченні заходу, присутні мали змогу переглянути представлені на виставці картини відомих конотопчан.

Запрошуємо мешканців міста завітати до міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського, що працює щодня з 8.00 до 17.00, та переглянути означену виставку відомих майстрів пензля.