Сьогодні Сумщина вперше долучилася до нової ініціативи – написання ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРАВОВОГО ДИКТАНТУ – унікального проекту, покликаного дослідити рівень правової грамотності громадян, який  організовано Експертною юридичною службою та підтримано Міністерством юстиції України.

Дуже приємно, що близько 100 осіб на сьогодні зареєструвалися для того, щоб пройти випробування правовими знаннями. Ошатна зала Сумського національного аграрного університету прийняла в себе близько 50 учасників, які в онлайн режимі виконували тестові завдання.

Долучилися до проведення  ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРАВОВОГО ДИКТАНТУ та перевірили свої знання громадяни різного віку та різних професій:  представники Сумської  обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів, районних адміністрацій,  державні службовці,  громадські лідери і, звичайно, студенти.

«Правові знання громадян, обізнаність зі своїми правами і уміння їх використовувати на практиці, покладено в основу правопросвітницької роботи, якою постійно,  займаються органи юстиції. Тому саме юстиція Сумщини виступила не тільки  партнером проекту, а і його організатором», – повідомила Ірина Данильченко, перший заступник начальника управління юстиції .

Звертаємо увагу всіх, що  долучитися та перевірити свої правові знання можна ротягом 25-26 квітня 2018 року, зареєструвавшись за посиланням www.vpd.in.ua.