Декілька рішучих кроків примусового характеру від фахівців юстиції міста Лебедин забезпечили погашення боргу зі сплати аліментів на користь маленької дівчинки Валерії. Спочатку – винесення постанов про обмеження у праві керування транспортними засобами, виїзду за кордон, полювання та користування зброєю, а згодом і арешт коштів змусили батька-аліментника сплатити доньці понад 28 тисяч гривень.

Арешт всього майна та 4 обмежувальні постанови державних виконавців спонукали чоловіка з Ямпільщини сплатити на користь своєї дитини 35 тисяч гривень заборгованих аліментів.

Житель Глухівщини через систематичну несплату аліментів накопичив заборгованість перед своєю дитиною в сумі 40 тисяч гривень. З метою уникнення проблем, що виникли в результаті винесення постанов про обмеження у праві виїзду за кордон, полювання та керування транспортними засобами, батько-боржник погасив борг у повному обсязі.

Широкомасштабна інформаційна кампанія #ЧужихДітейНеБуває охопила всю Сумщину і жоден боржник зі сплати аліментів, навіть, за великого бажання, не зможе уникнути відповідальності за недобросовісне виконання батьківських обов’язків.

Нагадаємо, що на сьогодні сума стягнутих аліментів на Сумщині за 2018 рік вже перевищує 33 мільйони гривень.

Чужих дітей не буває!24975_0_orig