2 травня 2018 року в малому залі Конотопської міської ради в черговий раз відбувся Молитовний сніданок.

Проведення молитовних сніданків сприяє розвитку духовності і моральності у суспільстві та популяризації християнських цінностей. Розпочали Молитовний сніданок спільною молитвою «Отче наш».

В даному заході прийняли участь представники релігійних громад міста, працівники виконавчого комітету та керівництво міста. На захід були запрошені представники Української православної церкви Київського патріархату, Адвентистів сьомого дня, римо-католицької церкви і Євангельських християн баптистів «Голос істини».

Зараз Україна як ніколи потребує міцності духу та єдності дій. Сподіваємось, що в майбутньому проведення молитовних сніданків стане доброю традицією, яка зможе об’єднати усіх навколо молитви за успіх і добробут нашого народу, нашої держави, нашого міста.

Завершенням сніданку стала спільна молитва за добробут Конотопа та України.