dovУ рамках впровадження проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», що реалізується у місті за рахунок фінансової підтримки Європейського Союзу, як захід до Тижня сталої енергії 2018, оголошується конкурс авторського постеру  «Я ЗА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ!» та конкурс енергослоганів.
Конкурс проводиться з метою відбору найкращих робіт на тему  енергозбереження та енергоефективності, з яких буде сформовано електронну галерею. Постер-переможець  стане темою бігборду до Тижня сталої енергії 2018 року.
Управління економіки Конотопської міської ради запрошує активну молодь міста  долучитися до конкурсу, підготувати якісні роботи, що висвітлюють особистий погляд на енергозбереження.
Участь у конкурсі можуть приймати всі бажаючі, що проживають або навчаються у м. Конотопі.
На конкурс подаються колективні або індивідуальні напрацювання, для постеру можуть бути використані  малюнки, чорно-білі або кольорові фотографії , фото колажі. Роботи приймаються в  електронному вигляді (формат JPG, JPEG з мінімальним стисненням).  Енергослоган має відповідати темі постеру, бути лаконічним, містити заклик до енергозбереження.                                              
При поданні робіт на конкурс додатково необхідно зазначити:  ім’я, прізвище та по-батькові (повністю) учасника конкурсу;  дату народження;  телефон, E-mail, а також при наявності посилання на фотографію в соціальних мережах. У випадку колективної роботи: повна назва закладу, клас/група, контакти представника (телефон, E-mail).
Конкурсні роботи приймаються до 30 травня 2018 року в електронному вигляді  на адресу ekonomkonotop@ukr.net з обов’язковою поміткою в темі листа «Я за енергозбереження!»
Організатор конкурсу залишає за собою право використовувати фотографії та матеріали в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, поліграфічної продукції (календарі, буклети некомерційного характеру), публікацій у ЗМІ матеріалів про конкурс, тощо. Організатор зобов’язується наводити відповідне посилання на авторів робіт при будь-якому публічному відтворенні робіт.