osobДержавний реєстр виборців — автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система (банк даних), призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені Законом України «Про Державний реєстр виборців» відомості, та користування ними, створена Центральною виборчою комісією для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (виборців).

За інформацією з сайту ЦВК станом на 30.04.2018 року на території Конотопської міської ради обліковується 64009 виборців з них 1380 не мають виборчих адрес (виписалися і ніде не прописалися).

У квітні 2018 року видано 49 наказів керівника відділу щодо внесення записів про виборців до бази реєстру та внесення змін до персональних даних. Загалом проведено роботу щодо 697 виборців. Підготовлено 8 запитів до суб’єктів подання відомостей стосовно уточнення даних  по 58 виборцям.

Розглянуто 9 запитів виборців, які зареєстровані на тимчасово окупованій території Луганської та Донецької областей та Автономної Республіки Крим, відповідно до чинного законодавства їм надано роздрук персональних даних, що містяться у Державному реєстрі виборців.

Спільно з іншими відділами ведення Державного реєстру виборців опрацьовані відомості щодо можливих «кратних» включень по 4 виборцях. Проведено візуальний контроль у системі «Державний реєстр виборців» щодо    264 осіб, інформація щодо 19 осіб направлена для формування запитів з подальшим уточненням.

Створено в реєстрі, на підвідомчій території, 2 адреси (будинки) у яких за даними органу реєстрації Конотопської міської ради зареєструвалися 2 виборця.

Опрацьовано 4 судових рішення щодо визнання 4 осіб недієздатними. Також виконано 12 доручень розпорядника реєстру (ЦВК), що стосуються компетенції відділу щодо внесення змін у базі реєстру виборців.

Відповідно до статті 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” відділом ведення Державного реєстру виборців до 06.05.2018 прийнято від суб’єктів подання, які визначені законом, всі відомості періодичного поновлення.

Всі працівники відділу пройшли тестування на Web-сайті Служби розпорядника Державного реєстру виборців щодо перевірки рівня професійної підготовки для кваліфікованого ведення Реєстру.

Загальна оцінка справ та роботи відділу за місяць, яка визначається програмою автоматично 11,91  балів з 12 можливих це найкращий показник за останні кілька років.

 

Шановні виборці!

Кожен виборець міста може  перевірити свої персоніфіковані дані у відділі ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради та звернутися з мотивованою заявою щодо неправомірного включення або невключення до Реєстру, виправлення недостовірних відомостей щодо себе чи інших осіб з понеділка по п’ятницю за адресою: м.Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305 (ІІІ поверх адмінбудівлі міської ради), телефони для довідок 6 55 96, 6 55 09.

Також на сайті Центральної виборчої комісії в розділі “Державний реєстр виборців” за допомогою веб-сервісу “Особистий кабінет виборця” можна перевірити наявність запису про себе в Державному реєстрі виборців та правильність занесених до нього відомостей.