Конотопська юстиція постійно співпрацює з органами державної влади та місцевого самоврядування. Горизонти такої роботи досить широкі: роз’яснення, консультування громадян, поширення друкованої продукції правового характеру. Цього разу для спільної роботи обрали формат круглого столу.
Разом з представниками служб Управління соціального захисту населення Управління освіти та Служби у справах дітей Конотопської міської ради та Конотопської районної державної адміністрації обговорили хід реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а також звернули увагу на організаційні моменти спільної роботи. Було обговорено кандидатів для створення мобільної групи, яка поширюватиме містом і районом правову інформацію.
Враховуючи, що сьогодні у громадян виникає чимало запитань з приводу виїзду за кордон, оформлення паспортів учасники зустрічі  поспілкувалися з начальником Конотопської міграційної служби О.Г. Барабашем.
Міністерство юстиції продовжує роботу по наданню все зручніших і якісніших послуг населенню. Сьогодні на Сумщині працює пряма «гаряча» телефонна лінія  (0542) 66-19-42, зателефонувавши на яку можна отримати консультації щодо реєстрації одруження, реєстрації переміщених осіб з територій, тимчасово непідконтрольних Україні, проставлення апостилю, отримання документів із-за кордону, нових сервісів Мін’юсту, зокрема, «Шлюб за добу», отримання свідоцтва у пологовому тощо.00028