grom_sluhannaДо виконавчого комітету Конотопської міської ради надійшов лист від громадських організацій м.Конотоп з пропозицією перейменувати вулицю Червонозаводську на вулицю Віктора Деняка – колишнього гендиректора НВО «Червоний металіст», заслуженого машинобудівника України та  почесного громадянина м.Конотоп. Згідно чинного законодавства проводиться громадське слухання з даного питання з 10.05.2018 до 12.07.2018 року.  Пропозиції (зауваження ) надсилати в письмовій формі на адресу: м.Конотоп, пр.Миру, 8 або на ел.адресу: arch-konotop@ukr.net до 11.07.2018. на усні питання звертатись за тел.: 6 63 42 до заступника начальника відділу містобудування та архітектури – головного архітектора міста Романіва Василя Олесьовича.

Деняк Віктор Андрійович
(історична довідка)
Народився 26 квітня 1933 р. в м.Дебальцеве Донецької області. Проживав в Конотопі в будинку по вул.Островського. Закінчив у 1966 р. Харківський інститут гірничого машинобудування, автоматики і обчислювальної техніки. З 1977 директор НВО завод «Червоний металіст». На пенсії з червня 2002 р. Помер 29.08.2016 р. у м.Конотоп.
Працював на Конотопському районному вузлі зв’язку, техніком-технологом, інженером-технологом, заступником головизавкому профспілки КЕМЗ, заступником директора КЕМЗ, заступником генерального директора виробничого об’єднання «Вуглеавтоматика», директор КЕМЗ, генеральний директор науково-виробничого об’єднання «Червоний металіст», заступником директора Конотопського науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту «Автоматвуглерудпром», комерційним директором підприємства «Сатурн». За 20 років керівництва ним НВО «Червоний металіст» більш ніж одинадцятитисячний колектив заводу досягнув найвищих результатів трудової діяльності, виробляючи продукції більше трьохсот найменувань, яка користувалась попитом далеко за межами країни. Заслуги В.А. Деняка як директора в тому, що забезпечував кожному третьому конотопцю роботу, зарплату, умови життя, матеріального і культурного розвитку. За роки роботи Деняка В.А. збудовані багатоповерхові будинки по вул. Генерала Тхора, по вул. Лісового, триповерховий санаторій-профілакторій в с. Таранське, що влітку був як піонертабір, два дитячих комбінати, школу №1 (зараз гімназія), три нових цехи заводу (пластмас, ковальсько-термічний, кольорово-ливарний), семиповерховий інженерний корпус. Очолював міську Раду директорів підприємств, постійно обирався депутатом Конотопської міської ради, в якій активно працював, виконував плани і накази виборців, мешканців міста. Завжди працював на розвиток міста Конотоп. Був членом міської організації ветеранів війни і праці, збройних сил та органів правопорядку, член громадської організації «Діти війни», крайовим отаманом Сумської області генерал-майором козацтва. За час своєї трудової діяльності був назначений великою кількістю нагород за трудові досягнення.