32423045_973550132823164_8570307355961458688_oМама, мати, матуся! Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово, бо ним ми звертаємось до найближчої, найдорожчої, найріднішої, найдобрішої, наймилішої для нас людини, людини з прекрасним і гордим іменем – Мати! У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня.
13 травня біля міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбувся святковий концерт «Любим матусям!», присвячений Дню матері.
З нагоди відзначення міжнародного Дня матері міський голова Артем Семеніхін та секретар Конотопської міської ради Олена Багрянцева привітали присутніх та нагородили відзнаками та подарунками матусь.
Свою майстерність найдорожчим на землі дарували вихованці Конотопських дитячих музичних шкіл №1 та №2 – Коваленко Анастасія, Зарва Юлія, Тимошевська Катерина, Черненко Олександра, Осадча Анна, Іщенко Микита (викладач Вікторія Осташко); Омельченко Валерія, Бабін Оксана, Бикова Надія, вокальний ансамбль «Полісяночка» (викладач Тетяна Цимбал); ансамбль скрипалів «Квітограй» (керівник Вікторія Чельцова); мистецтвом хореографії ділилися колективи Конотопського міського будинку культури «Сучасник»: школа сучасного та естрадного танцю «Степ Ап» (керівники Тетяна Грищенко та Наталія Прокопець), колектив сучасного та естрадного танцю «Едельвейс» (керівник Наталія Прокопець), ансамбль бального танцю «Тріумф» (керівник Антон Васюта) та клуб спортивно-бального танцю «Еліт-Данс» (керівники Антон і Алла Васюти).
Як би ви далеко чи близько не були, ви завжди повинні відчувати серце матері, бачити її очі, які не досипали ночей, руки, які пестили нас у дитинстві, чиї кроки і душа завжди ідуть з нами, підтримують нас у години радості і печалі. Тож цінуйте матерів своїх.