33110020_975939315917579_1003326359168090112_n18 травня 2018 року з нагоди Міжнародного дня музеїв у рамках міжнародної акції «Ніч у музеї» відбулось проведення культурно-мистецького проекту «Легенди Конотопу». Гості заходу у супроводі засновника Конотопського міського краєзнавчого музею Олександра Лазаревського розгадуючи квестові завдання прямували серед темряви музейних залів у світлі ліхтарів серед відомих історичних постатей та персонажів. Присутні мали змогу дізнатись від мавки про природу нашого краю, неандерталець розповів про історичне минуле Конотопу від найдавніших часів, від ніжинського полковника Григорія Гуляницького дізнались про героїчний подвиг оборонців Конотопської фортеці у 1659 році, генерал Михайло Драгомирова розповів про видатних особистостей нашого міста, у українській хаті побачили матір що співала колискову дитині, дізнались від учасників подій про героїчну оборону Конотопа у 1941 році та бої на річці Сейм, Казимир Малевич розповів про історію створення своїх шедеврів та про своє життя у нашому місті.

Гості поринули у містичний втаємничений світ прослуховуючи етнічні музичні композиції на варгані, діджеріду, співаючій чаші, блок-флейті та гітарі у виконанні Миколи Таскаєва, Артема Поляріна, Олега Єршова та Антона Ткаченка.

На згадку про участь у культурно-мистецькому проекті «Легенди Конотопу» відвідувачі мали змогу сфотографуватись з улюбленими персонажами.