З 01 січня 2018 року Фонд соціального страхування України успішно впровадив принципово новий підхід до надання соціальних послуг – зокрема, механізм отримання медичної реабілітації за кошти ФССУ було спрощено та переведено на адресність, втричі збільшено кількість закладів охорони здоров’я, з яких застраховані особи можуть направлятись на реабілітацію за кошти Фонду, пацієнтам надано право самостійного вибору санаторно-курортного закладу для проходження лікування тощо. Відновне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів ФССУ станом на сьогодні було надано вже п’ятьом застрахованим особам. Ще 2 працюючі людини, які захворіли і мають право на медичну реабілітацію, готуються пройти лікування у санаторно-курортному закладі.

За чотири місяці 2018 року путівками на санаторно-курортне лікування було забезпечено двох потерпілих на виробництві. Проводиться робота по заключенню тристоронніх договорів з санаторно-курортними закладами ще для 16 потерпілих.

Забезпечено щомісячно лікарськими засобами та виробами медичного призначення в аптечних закладах 14 потерпілих. Проліковано в закладах охорони здоров’я за рахунок коштів ФССУ упродовж  чотирьох місяців поточного року чотирьох потерпілих на виробництві внаслідок нещасного випадку або професійного захворювання.

Восьми інвалідам виробництва  виплачується компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та трьом на транспортне обслуговування.

П’ять інвалідів І групи забезпечуються коштами на забезпечення спеціальним медичним, постійним стороннім доглядами та на побутове обслуговування.

Два потерпілих отримали технічні засоби реабілітації.

Два інваліда  постійно забезпечуються додатковим харчуванням.