Конотопська міська рада

Виконавчий комітет

Р і ш е н н я

від  31.05.2018  № 137

м. Конотоп

Про заборону використання

піротехнічних засобів

на території м.Конотоп

Відповідно до підпункту 2, пункту ”б”, статті 38, статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 24, 46 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” із змінами та доповненнями,  Указу Президента України від 30.04.2018 №116 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 квітня 2018 року “Про широкомасштабну антитерористичну операцію в Донецькій та Луганській областях” у зв’язку зі зміною формату широкомасштабної антитерористичної операції і кадровими змінами,

виконком міської ради  в и р і ш и в:

1. Заборонити використання піротехнічних засобів (салютів, феєрверків) на території міста до моменту завершення операції Об’єднаних сил на Донбасі, але, як виняток,  під час підготовки до відзначення державних свят та урочистостей, що проводяться в місті дозволити,  проведення святкових феєрверків відповідно до розпорядження міського голови, з дотриманням всіх заходів безпеки.

2.Відділу міської ради по роботі із суб’єктами підприємницької діяльності (начальник Журавель Н.М.) провести роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарської діяльності, що здійснюють її в галузі ресторанного господарства, щодо неухильного виконання п.1 цього рішення.

3.Сектору міської ради з питань внутрішньої політики (завідувач Бабенцов К.О.) оприлюднити дане  рішення у місцевих засобах масової інформації.

4.Відповідальність за виконання рішення покласти на суб’єктів господарювання закладів ресторанного господарства та фізичних осіб.

5.Організацію виконання даного рішення покласти на начальника Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області  Войцеховського Б.О. та начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами  Конотопської міської ради Мусієнка С.В.

6.Начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами Конотопської міської ради Мусієнку С.В. в разі використання піротехнічних засобів негайно інформувати міського голову.

7. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету від 13.08.2014 №209 “Про заборону використання піротехнічних засобів на території м.Конотоп” та від 18.07.2016 №212 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.08.2014 №209 “Про заборону використання піротехнічних засобів на території м.Конотоп”.

8.Контроль за виконанням цього рiшення покласти на секретаря міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому відповідно до розподілу обов’язків.

Міський голова                                                                                               А.Ю.Семеніхін

Мусієнко С.В. 2 32 08