За результатами опалювального сезону 2017-2018 років буде проведено монетизацію залишків невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії.
Споживачам, які користувались субсидією та економно споживали природний газ або електроенергію для індивідуального опалення, для отримання коштів невикористаної житлової субсидії до 01.09.2018 необхідно особисто подати заяву до управління соціального захисту населення Конотопської міської ради (за адресою: м.Конотоп, пр. Миру, 6, 2-й поверх, актова зала), на підставі якої здійснюватиметься виплата коштів.
Кошти невикористаної житлової субсидії будуть перераховуватись лише на особовий рахунок в банківській установі. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.
Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своєму платіжному повідомленні або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.o