image00215 червня 2018 року в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбулися відкриті регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Змагання традиційно розпочалися з урочистого параду учасників на чолі з начальниками відділень.

– Цей захід проводиться вже вшосте і основна його мета – залучення потерпілих на виробництві до фізичної культури та спорту, допомога їм в подальшій адаптації в суспільстві, – зазначає виконуючий обов’язки начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Олександр НОВАК.

З урочистою промовою та словами підтримки учасників змагань виступила і радник начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Віра ЛАВРИК. Також слова підтримки звучали і від голови Сумської обласної ради профспілок – депутата обласної ради Тетяни ЄВДОКИМОВОЇ, яка зазначила, що спорт дозволяє хоч на хвилинку відволіктися від життєвих негараздів, дає натхнення та стимул до життя.

В регіональних змаганнях взяли участь 10 команд з усіх районів Сумської області та м. Суми. 98 учасників змагалися в таких видах спорту як армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс та шахи. Деякі з них беруть участь у змаганнях вже вчетверте, деякі є новачками, але всі вони з азартом та захопленням і неприхованої радістю відгукуються про цей захід.

1 місце у змаганнях з армспорту  у ваговій категорії до 85 кг посів представник Конотопщини Коваленко Роман, який буде приймати участь у фінальних змаганнях VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», яка відбудеться на базі спортивного комплексу «Юність» у м. Ужгород.