Місто Конотоп у новому проекті!

Місто Конотоп на конкурсній основі увійшло у число учасників проекту «Адвокація громадського бюджету для успішної реформи децентралізації», і протягом наступних декількох місяців за підтримки координаторів проекту, спільно з залученими експертами впроваджуватиме у місті принципи громадського бюджету.

20 липня 2018 року начальник управління економіки міської ради Людмила Гапєєва та представники ГО «Міжрегіональний інститут розвитку громад» прийняли участь у стартовому воркшопі: «Впровадження громадської моделі бюджету участі в містах України»(м.Київ).

«Для нас громадський бюджет є інструментом для активізації участі мешканців у життєдіяльності міста, своєрідним поштовхом для розвитку громади», – начальник управління економіки Людмила Гапєєва.

Під час воркшопу представники органів місцевого самоврядування та громадськості ділилися власним досвідом громадського бюджету, окреслили проблеми та успішні практики.

Серед піднятих питань: переваги громадської моделі бюджету участі, взаємодія з населенням та побудова ефективної інформаційної кампанії, особливості управління, проблематика в бюджетуванні та реалізації проектів тощо.

Довідково:

Проект впроваджується Центром розвитку інновацій в межах програми Європейського Союзу «Підтримка громадянського суспільства в Україні» за підтримки Центру демократії та верховенства права (DEM) та Реанімаційного Пакету Реформ (РПР).

Міста-учасники – Київ, Львів, Полтава, Рівне, Житомир, Суми, Луцьк, Тернопіль, Конотоп, Вишгород, Буча, Новоград-Волинський, Славутич, Переяслав-Хмельницький, Славута.

 

 

 

Відкрито набір учасників за проектом «Школа лідерства»!

 Управління економіки міської ради, у рамках Інвестиційної програми розвитку міста, розпочинає набір учасників на курс тренінгових занять за проектом «Школа Лідерства».

Якщо Ви прагнете розвинути свій лідерський потенціал та маєте багато цікавих ідей, то ця унікальна можливість саме для Вас.

Кваліфіковані тренери, експерти та практики навчатимуть Вас особливостям командної роботи; тайм-менеджменту; управління; самомотивації; проектного менеджменту; побудови ефективних комунікацій; управління конфліктами; розробки локальних проектів; мистецтва самопрезентації та протидії стресу.

Тривалість проекту: вересень – грудень 2018 року.

До участі запрошуються стартап-підприємці, власники діючого бізнесу, представники громадських організацій, бюджетних закладів, державних установ.

Місце проведення: МЦКіД «Кінотеатр «Мир». Участь безкоштовна.

Бажаючим узяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму за телефонами:

(05447) 6 61 66, (097) 474 62 12.

Увага кількість місць обмежена!