37571931_2328248340526149_5431235460053598208_nМіський голова Конотопа Артем Семеніхін разом із секретарем міської ради Оленою Багрянцевою здійснили робочий візит до м.Торецьк Донецької області.
Місто, колишня назва якого Дзержинськ, а зараз Торецьк, знаходиться за 5 кілометрів від Горлівки, яка окупована. Зовсім поруч проходить лінія розмежування. У Торецьку утворено військово-цивільну адміністрацію, яку нині очолює Ярослав Руденко.
Делегація з Конотопа взяла участь в урочистих заходах, присвячених четвертій річниці з Дня визволення міста від проросійських найманців. Мітинг-реквієм пройшов біля пам’ятного знаку загиблим бійцям, які стояли на смерть та боронили рідне місто від окупанта. Тоді, у 2014 році, зведений штурмовий загін української армії звільнив від проросійських формувань шахтарське місто. 33 бійці та 18 спецназівців утримували оборону та стримували атаку понад 200 озброєних бойовиків.
Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв, які віддали своє життя під час оборони міста. На честь пам’яті бійців учасники заходу поклали квіти на місце загибелі трьох захисників України. Медалями було нагороджено військовослужбовців Збройних Сил України.
В рамках візиту до м.Торецька Артем Семеніхін та Олена Багрянцева відвідали військово-цивільну адміністрацію та поспілкувалися з її очільником Ярославам Руденко. Зокрема, взаємообмінялися досвідом у бюджетній сфері міст та розглянули можливість створення побратимських зв’язків між містами.
Також міський голова Конотопа та секретар міської ради поклали квіти до пам’ятної експозиції, присвяченої захисникам України, які загинули та території міста Торецьк. Серед них є і Герой із Конотопа – Андрій Андрійович Кривич.
Від Конотопської міської організації ВО «Свобода» Артем Семеніхін вручив військовослужбовцям, які дислокуються на території м.Торецьк, камери відеоспостереження, які допоможуть у виконанні бойових завдань.
Під час відвідин м.Торецька делегації із Конотопа показали приміщення Торецької міської ради, яке було нещадно зруйновано сепаратистами в 2014 році.
Також під час відвідин Донецької області міський голова Конотопа та секретар міської ради завітали з робочим візитом до м.Дружківка, де відвідали трамвайний парк. Про це читайте вже у наступному номері газети «Конотопський край».