Державний реєстр виборців — автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система (банк даних), призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені Законом України «Про Державний реєстр виборців» відомості, та користування ними, створена Центральною виборчою комісією для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (виборців).
За інформацією з сайту ЦВК станом на 31.07.2018 року на території Конотопської міської ради обліковується 63838 виборців з них 1494 не мають виборчих адрес (виписалися і ніде не прописалися).
У липні 2018 року видано 46 наказів керівника відділу щодо внесення записів про виборців до бази реєстру та внесення змін до персональних даних. Загалом проведено роботу щодо 703 виборців. Підготовлено 6 запитів до суб’єктів подання відомостей стосовно уточнення даних по 51 виборцю.
Розглянуто 7 запитів виборців, які зареєстровані на тимчасово окупованій території Луганської, Донецької областей та Автономної Республіки Крим, відповідно до чинного законодавства їм надано роздрук персональних даних, що містяться у Державному реєстрі виборців.
Проведено візуальний контроль у системі «Державний реєстр виборців» щодо 347 осіб, інформація щодо 45 осіб направлена для формування запитів з подальшим уточненням.
Створено в реєстрі, на підвідомчій території, 3 адреси (будинки) у яких за даними органу реєстрації Конотопської міської ради зареєструвалися 4 виборця.
Опрацьовано 9 судових рішення щодо визнання 9 осіб недієздатними. Також виконано 13 доручень розпорядника реєстру (ЦВК), що стосуються компетенції відділу щодо внесення змін у базі реєстру виборців.
Відповідно до статті 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” відділом ведення Державного реєстру виборців до 05.07.2018 прийнято від суб’єктів подання, які визначені законом, всі відомості періодичного поновлення.
Всі працівники відділу пройшли тестування на Web-сайті Служби розпорядника Державного реєстру виборців щодо перевірки рівня професійної підготовки для кваліфікованого ведення Реєстру.
Загальна оцінка справ та роботи відділу за місяць, яка визначається програмою автоматично 11,98 балів з 12 можливих.
За підсумками роботи у липні, відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради серед 26 відділів у Сумській області займає 2-ге місце (другий місяць підряд) та 31-ше по Україні.
Шановні виборці!
Кожен виборець, у разі зміни його персональних даних, може особисто звернутися до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи, що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру. Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу. У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою заяву, до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.
Якщо у Вас виникатимуть питання звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305 (ІІІ поверх адмінбудівлі міської ради), телефони для довідок 6 55 96, 6 55 09.
Також на сайті Центральної виборчої комісії в розділі “Державний реєстр виборців” за допомогою веб-сервісу “Особистий кабінет виборця” можна перевірити наявність запису про себе в Державному реєстрі виборців та правильність занесених до нього відомостей.