За результатами опалювального сезону 2017-2018 років буде проведено монетизацію залишків невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб.м природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії.

Споживачам, які користувались субсидією та економно споживали природний газ або електроенергію для індивідуального опалення, для отримання коштів невикористаної житлової субсидії необхідно до 1 вересня 2018 року особисто подати заяву до управління соціального захисту населення Конотопської міської ради (за адресою: м.Конотоп, пр. Миру, 6, 2 поверх, актова зала), на підставі якої здійснюватиметься виплата коштів.

Кошти невикористаної житлової субсидії будуть перераховуватись лише на особовий рахунок в банківській установі. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

Прийом заяв для отримання частини невикористаних сум субсидій управлінням соціального захисту населення Конотопської міської ради  буде проводитись до 1 вересня 2018 року.y