ПРОТОКОЛ №1

засідання конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері соціального життя міста, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2018 рік

____________2017 року                                                                       м. Конотоп

Заступник голови конкурсної комісії: Кузь С.Є., голова громадської ради при виконавчому комітеті Конотопської міської ради.

Секретар конкурсної комісії: Книжник О.О., начальник відділу у справах молоді та спорту, секретар комісії 

 

Присутні члени конкурсної комісії:

Багрянцева О.Ю. -Секретар міської ради, член комісії

Барбара Н.В. – Кандидат філологічних наук, доцент, декан факультету денної форми навчання КІСумДУ, член комісії (за згодою)

Білоус Л.І.  – Заступник директора з виховної роботи ДПТНЗ «Конотопське ВПУ», член комісії (за згодою)

Бейгул І.С. – Приватний підприємець, громадський діяч (за згодою)

Голобурда Т.М. –   Директор теле-радіо кампанії «Вежа», член комісії (за згодою)

Гланц В.А. – Приватний підприємець, громадський діяч, член комісії (за згодою)

Іващенко А.В. – Директор дитячої теле-радіо організації «Кон-такт», член комісії (за згодою)

Караван С.В. – Активний громадський діяч, засновник міської паркур/фріран команди, член комісії (за згодою)

Комар І.І.   – Директор міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, член комісії

Косенко Д.С.  – Заступник директора з виховної роботи ІПТКІСумДУ (за згодою)

Ларков А.І. – Предстани ГО “Молодіжна організація

екстремальних видів спорту” (за згодою)

Лиманчук Є. В. – Депутат міської ради, член комісії (за згодою)

Москаленко І.Ю. – Заступник начальника фінансового управління, член комісії

Мусієнко А.О.  –  Голова громадської організації МХО «Телейос», член комісії(за згодою)

Паламарчук Т.М. –        Директор спортивної школи ім.М.Маміашвілі, член комісії (за згодою)

Півовар Н.В. – Заступник директора з навчально-виховної роботи Конотопської ЗОШ №7 ім. Г.Гуляницького

Розанова О.М. –   Начальник управління соціального захисту населення Конотопської міської ради, член комісії

Сердюк О.Б. – Депутат обласної ради, член комісії (за згодою)

Смирнов Е.М. – Активний громадський діяч (за згодою)

Ситник Г.П. – Заступник директора з виховної роботи Конотопське медичне училище – комунальний заклад Сумської обласної ради

Тягній С.М. – Депутат міської ради, приватний підприємець, активний громадський діяч (за згодою)

 

 

Порядок денний:

1. Про затвердження регламенту конкурсної комісії.

2. Про затвердження порядку проведення конкурсною комісією перевірки достовірності інформації, наведеної в конкурсній пропозиції, що подається інститутом громадянського суспільства.

3. Про кількість зареєстрованих проектів розроблених інститутами громадянського суспільства для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

4. Про розгляд конкурсних пропозицій на визначення їх відповідності запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним організатором конкурсу, та загальнодержавним та/або місцевим програмам та відповідності загальнодержавному або відповідному адміністративно-територіальному рівню виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), прийняття рішення про участь у другому етапі конкурсу конкурсних пропозицій,

5. Про прийняття рішення щодо проведення другого етапу Конкурсу (відкритого захисту конкурсних пропозицій): місце, дата та час засідання.

6. Обрання лічильної комісії з представників конкурсної комісії для підрахунку балів з індивідуальних оціночних листів на другому етапі Конкурсу (відкритому захисті конкурсних пропозицій).

 

СЛУХАЛИ: Вступне слово заступника голови конкурсної комісії

ІНФОРМУВАВ: Кузь С.Є.  –        Голова громадської ради при виконавчому комітеті Конотопської міської ради, заступник голови комісії

 

1.СЛУХАЛИ: Про необхідність обрання голови конкурсної комісії у звязку з відсутністю Яроцького В.І. 

ІНФОРМУВАВ: Книжник О.О. – начальник відділу у справах молоді та спорту.

Запропонував обрати головою конкурсної комісії Багрянцеву О.Ю., оскільки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка»  (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. №194 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049”) головою конкурсної комісії має бути представник організатора конкурсу.

ВИРІШИЛИ: Обрати головою конкурсної комісії  Багрянцеву О.Ю.

Рішення прийнято одноголосно.

СЛУХАЛИ: Про затвердження регламенту конкурсної комісії.

ІНФОРМУВАВ: Книжник О.О. – начальник відділу у справах молоді та спорту.

            Відповідно до п. 8 ПОРЯДКУ  проведення конкурсу з визначення програм (проектів,заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого  постановою  Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року  1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка»  (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. №194 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049") конкурсна комісія затверджує на першому засіданні регламент своєї роботи. 

ВИРІШИЛИ: Затвердити регламент конкурсної комісії (Додаток 1).

Рішення прийнято одноголосно.

 

 

2. СЛУХАЛИ:Про затвердження порядку проведення конкурсною комісією перевірки достовірності інформації, наведеної в конкурсній пропозиції, що подається інститутом громадянського суспільства.

ІНФОРМУВАВ: Книжник О.О. – начальник відділу у справах молоді та спорту.

Відповідно до п 11 ПОРЯДКУ  проведення конкурсу з визначення програм (проектів,заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого  постановою  Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року  1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка»  (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. №194 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049”) конкурсна комісія у разі потреби може прийняти рішення про проведення перевірки достовірності інформації, наведеної в конкурсній пропозиції.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок проведення конкурсною комісією перевірки достовірності інформації, наведеної в конкурсній пропозиції, що подається інститутом громадянського суспільства (Додаток 2).

Рішення прийнято одноголосно.

3. СЛУХАЛИ:Про кількість зареєстрованих проектів розроблених інститутами громадянського суспільства для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

ІНФОРМУВАв: Книжник О.О. – начальник відділу у справах молоді та спорту, проінформувала, що з 1 квітня до 18 жовтня  2017 року було здійснено прийом конкурсної документації інститутів громадянського суспільства міста. Кількість зареєстрованих конкурсних пропозицій склала – 5 від 3 інститутів громадянського суспільства.

ВИРІШИЛИ: Здійснити розгляд конкурсних пропозицій на відповідність їх п.  6, 7, 12, 13, 24 Порядку проведення Конкурсу.

Рішення прийнято одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: Про розгляд конкурсних пропозицій на визначення їх відповідності запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним організатором конкурсу, та загальнодержавним та/або місцевим програмам та відповідності загальнодержавному або відповідному адміністративно-територіальному рівню виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), про Розгляд конкурсних пропозицій на визначення їх відповідності п. 6, 7, 12, 13, 24 Порядку проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року  1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка»  (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. №194), та визначення конкурсних пропозицій (проектів), що допускаються для участі у другому етапі Конкурсу (відкритому захисті конкурсних пропозицій) та ухвалення відповідного рішення.

 

ІНФОРМУВАВ: Книжник О.О. – начальник відділу у справах молоді та спорту.

 

Розпорядженням міського голови від 25.09.2017 № 303 ОД  «Про проведення міського конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері соціального життя міста, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році» було затверджено організувати роботу конкурсної комісії на першому етапі Конкурсу щодо розгляду конкурсних пропозицій до їх відповідності вимогам, перевірки достовірності інформації, наведеної в конкурсній пропозиції та визначення конкурсних пропозицій, які допускаються для участі у другому етапі конкурсу шляхом індивідуального оцінювання конкурсних пропозицій кожним з членів конкурсної комісії  за такими критеріями:

відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним організатором конкурсу та загальнодержавним та/або місцевим програмам;

відповідність загальнодержавному або відповідному адміністративно-територіальному рівню виконання (реалізації) програми (проекту, заходу).

ВИРІШИЛИ:Допустити до участі у другому етапі Конкурсу 5 зареєстрованих проектних пропозиції від 3 інститутів громадянського суспільства, а саме:

№ п/п

Інститут громадянського суспільства (назва)

Назва проекту 

1

Молодіжна організація студентів «Новий час»

Соціальний проект формування особистої відповідальності підростаючого покоління «Відповідальність починається з мене»

2

Молодіжна організація студентів «Новий час»

Національно-патріотичний проект культурного обміну «Алея співдружності студентів України»

3

Конотопський благодійний фонд для тяжкохворих дітей та їх сімей «Серця любові»

«Подорожуймо разом»

4

Молодіжна організація студентів «Новий час»

Соціально-екологічний, відкритий, практично орієнтований  проект  «ВоблерОК»

5

Громадська організація «Молодіжний актив Конотопщини»

«Особливий погляд»

Рішення прийнято одноголосно. Відомості оцінювання додаються.

 

6. СЛУХАЛИ: Про прийняття рішення щодо проведення другого етапу Конкурсу (відкритого захисту конкурсних пропозицій): місце, дата та час засідання.

ІНФОРМУВАВ: Книжник О.О. – начальник відділу у справах молоді та спорту.

ВИРІШИЛИ: Другий етап Конкурсу(відкритий захист конкурсних пропозицій)провести в приміщенні Конотопської міської ради (пр. Миру №8), 6 грудня  2017 року о 15.00 годині.

Проінформувати представників інститутів громадянського суспільства, допущених до участі у другому етапі Конкурсу про проведення відкритого захисту конкурсних пропозицій.

Рішення прийнято одноголосно.

 

7. СЛУХАЛИ:Обрання лічильної комісії з представників конкурсної комісії для підрахунку балів з індивідуальних оціночних форм на другому етапі Конкурсу (відкритого захисту конкурсних пропозицій).

ВИСТУПИЛА: Багрянцева О.Ю. – секретар міської ради з пропозицією обрання наступних членів конкурсної комісії до складу лічильної комісії для підрахунку балів з індивідуальних оціночних листів на другому етапі Конкурсу (відкритому захисті конкурсних пропозицій): Комар І.І., Лиманчука Є.В., Барбару Н.В., Каравана С.В., Москаленко І.Ю.

 

ВИРІШИЛИ:Членів конкурсної комісії  Комар І.І., Лиманчука Є.В., Барбару Н.В., Каравана С.В., Москаленко І.Ю. обрати до складу лічильної комісії для підрахунку балів індивідуальних оціночних листів на другому етапі Конкурсу (відкритому захисті конкурсних пропозицій).

Рішення прийнято одноголосно.

 

 

 

_____________

Кузь С.Є.

_____________

Книжник О.О.

_____________

Багрянцева О.Ю.

_____________

Барбара Н.В.

_____________

Білоус Л.І.

_____________

Бейгул І.С.

_____________

Голобурда Т.М.

_____________

Гланц В.А.

_____________

Іващенко А.В.

_____________

Караван С.В.

_____________

Комар І.І.

_____________

Косенко Д.С.

_____________

Ларков А.І.

 

_____________

Лиманчук Є. В.

_____________

Москаленко І.Ю.

_____________

Мусієнко А.О.

_____________

Паламарчук Т.М.

_____________

Півовар Н.В.

_____________

Розанова О.М.

_____________

Сердюк О.Б.

_____________

Смирнов Е.М.

_____________

Ситник Г.П.

_____________

Тягній С.М.