Іноземцева Тетяна Григорівна

Народилася 3 лютого 1981 року в м.Конотоп, Сумської обасті.

Освіта: вища.

У 2004 році закінчила  Державний педагогічний університет імені М.Гоголя у м.Ніжин та здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література».

У 2014 році закінчила Харківський регіональний інститут державного управління при Презедентові України та здобула кваліфікацію магістра державного управління.

Досвід роботи:

Із листопада 2004 року працювала у виконавчому комітеті Конотопської міської ради на посаді спеціаліста І категорії загального відділу міської ради.

Із червня 2006 – головний спеціаліст загального відділу міської ради.

Із листопада 2007 – начальник загального відділу міської ради.

Із квітня 2016 – тимчасово виконуюча обов’язки заступника міського голови у виконавчому комітеті Конотопської міської ради.

Із травня 2016 – рішенням 12 сесії 7 скликання міської ради затверджена на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Із червня 2020 – рішенням ХІ пленарного засідання 39 сесії 7 скликання затверджена на посаді заступника міського голови у виконавчому комітеті Конотопської міської ради.

Сімейний стан:  не заміжня.

Нагороди:

Протягом роботи в виконавчому комітеті Конотопської міської ради нагороджена Почесними грамотами міської ради та Подяками міського голови.

У 2015 році нагороджена Почесною міською відзнакою «Берегиня».

Омельченко Тарас Павлович

Omelchenko.T.P