24 січня в приміщенні міської ради під головуванням міського голови В.І.Дзеда та за участі секретаря міської ради, керуючого справами виконкому, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради було проведено робочу нараду. Під час наради розглянуті питання: про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув; про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень; про роботу в 2011 році КРЕП «Центральне»; про роботу зі зверненнями громадян; інші питання.

 

Цього ж дня:

В приміщенні міської  ради відбувся прийом мешканців міста з особистих питань міським головою Дзедом В.І.. В ході прийому було розглянуто 16 звернень: поліпшення житлових умов; незгода з тарифами на тепло; капітальний ремонт покрівлі; надання дозволу на встановлення індивідуального опалення; укладання договору на утримання будинку та прибудинкової території з КРЕП «Центральне»; передача у комунальну власність гуртожитку по вул.Бр.Радченків,49; надання матеріальної допомоги; інші.

Міським головою дано доручення виконавцям вирішити  всі питання згідно чинного законодавства.

 

Керуючий справами виконкому Фалько А.П. провів нараду з головами ветеранських організацій та ветеранським активом міста щодо організації лекторської роботи. За підсумком наради вирішено розробити і затвердити графік лекторських виступів в навчальних закладах та установах міста.

 

Під головуванням секретаря міської ради Башкирова М.О. відбулося спільне засідання постійних комісій по попередньому розгляду проектів рішень, винесених на засідання 4 сесії міської ради 6 скликання. Одними з основних питань, що обговорювалися є: проекти рішень «Про встановлення місцевих податків і зборів», «Про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік», «Про розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитах», питання земельних відносин та інші.

 

Заступник міського голови Волошин О.М.  провів засідання постійно-діючої комісії з питання будівництва, обстеження житлового фонду, вибору земельних ділянок, розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності, розміщення зовнішньої реклами та присвоєння адрес будівлям. В ході засідання були розглянуті питання: надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на капітальний ремонт будівлі філії ЗОШ №5 по вул.Жарікова,29 та будівлі дошкільного дитячого закладу №16 «Сонячний» по вул.Трудовій,99а.

Інші розглянуті питання стосувалися забудови в приватному секторі, перепланування квартир, присвоєння адрес земельним ділянкам, розміщення малих архітектурних форм.

Всі питання були розглянуті згідно чинного законодавства і за результатами розгляду комісією прийняті рішення.