27_grudniaПочинаючи з 25 грудня в Конотопі прогнозовано погіршились погодні умови та розпочалися опади у вигляді інтенсивного снігу. З початком снігопаду підрядною організацією були проведені роботи з оброблення піщано-соляною сумішшю проїзної частини доріг центральних вулиць міста та вулиць, якими рухається маршрутний автотранспорт. У першу чергу, роботи з оброблення дорожнього покриття протиожеледною сумішшю проводяться на аварійно-небезпечних ділянках, а саме: на перехрестях, автобусних зупинках, штучних спорудах та підходах до них, а також на інших ділянках, де може виникнути потреба в терміновому гальмуванні.

Ведуться також першочергові роботи з механізованого очищення снігу по центральних вулицях міста та вулицях, якими рухається маршрутний автотранспорт. Здійснюється розширення проїзної частини доріг автогрейдером.
Житлово-експлуатаційними дільницями, починаючи з 25 грудня, постійно проводиться робота з очищення тротуарів та прибудинкових територій.

В період з 25 по 27 грудня в місті працювало від 15 до 18 одиниць снігоприбиральної техніки, 114 двірників житлово-експлуатаційних дільниць та ТОВ «Дорожник».

Нині роботи з ліквідації наслідків снігопаду продовжуються. З 27 грудня розпочаті роботи з очищення снігу по вулицях приватного сектору.

У зв’язку з тим, що снігопади продовжувалися декілька днів, а техніка та люди не можуть працювати цілодобово, був розроблений графік прибирання вулиць від снігу.

Комунальні служби звертаються до водіїв автотранспортних засобів з проханням не припарковувати свої автомобілі уздовж доріг, аби спецтехніка мала можливість більш ефективно здійснювати прибирання вулиць.

Інспекція з контролю за благоустроєм нагадує керівникам підприємств, установ, закладів торгівлі, громадського харчування, власникам і орендарям будинків, що вони повинні утримувати закріплені за ними території в належному стані.