21_grudniaТеплу атмосферу свята для працівників Конотопського трамвайного управління 21 грудня – у день заснування трамваю – створили вихованці Центру дитячої та юнацької творчості. Щирі привітання та нагородження, подяки, квіти, подарунки та яскраві концертні номери залишили неймовірно позитивні емоції у всіх, хто прийшов цього дня розділити свято з трамвайниками.

За майже сім десятиліть свого існування конотопський трамвай пережив чимало: були в його історії злети і падіння. Чого лише варті події 2018 року, коли існування електротранспорту в місті довелося відстоювати і в буквальному сенсі пробивати ворота перешкод на шляху його виходу на рейки.

Безмежні слова вдячності за допомогу у боротьбі за існування конотопського трамваю лунали з вуст голови профспілкової організації КТУ Наталії Кузько на адресу міських депутатів, громадських активістів, директора підприємства Ігоря Назаренка та небайдужих мешканців міста.

У подальшій підтримці Конотопського трамвайного управління з боку депутатського корпусу запевнила під час свого виступу секретар міської ради Тетяна Сизон, наголосивши, що кошти для цього вже закладені у прийнятому 21 грудня бюджеті на наступний рік.

Варто зазначити, що буремні події 2018 року надзвичайно згуртували колектив трамвайного управління, тож сьогодні відчувати себе потрібними владі та мешканцям і бути захищеними від зазіхань на візитівку міста – для працівників підприємства надзвичайно важливо.

Тож, побажаємо конотопському трамваю попутного вітру і безхмарного майбутнього, та ще довгих років існування в найріднішому місті на Землі – Конотопі!