25 січня під головуванням заступника міського голови Володіної Т.Ю. відбулася нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи вищих та професійно-технічних навчальних закладів.

У своєму виступі заступник міського голови зупинилась на основних аспектах подальшої співпраці виконавчого комітету з навчальними закладами міста, проінформувала присутніх про міські заходи, що будуть проводитись найближчим часом. Також в ході зустрічі були обговорені питання діяльності студентського парламенту міста, участі обдарованої молоді у грантових проектах.

 

В цей же день у відділі освіти міської ради відбулася нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Під час наради розглянуто питання «Про результати ознайомчого відвідування шкіл працівниками відділу освіти та основні завдання педагогічних колективів по реалізації концепції діяльності закладів до 2020 року». В ході наради з даного питання виступили Беспала Ольга Віталіївна, заступник начальника відділу освіти міської ради, Дубовик Віталій Володимирович, завідувач сектору загальної середньої та дошкільної освіти відділу освіти міської ради.

         На нараді також було заслухано інформацію заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Коненко Сергія Михайловича щодо проведення пенсійної реформи.