У міському будинку культури «Зоряний» для дітей пільгових категорій (сироти, діти-інваліди, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з сімей, які опинилися у складних сімейних обставинах, діти учасників Антитерористичної операції (Операції об’єднаних сил) відбулось проведення загальноміського свята до Дня святого Миколая «Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить!».

На сцені міського будинку культури «Зоряний» для юних глядачів створили казковий світ творчі колективи і виконавці закладів культури та позашкілля міста. По завершенні театралізованого дійства глядачі пільгових категорій здобули масу позитивних вражень та отримали за свою гарну поведінку від Святого Миколая святкові подарунки.

19 грудня в «Пригоди Святого Миколая» мали змогу зануритись і учні пільгових категорій старшого віку, переглядаючи одноіменний фільм в кінотеатрі «Hollywood». На початку кіносеансу Святий Миколай привітав дітвору із святом і кожному залишив солодкий подарунок. Дякуємо адміністрації Кінотеатр “Hollywood” м. Конотоп за сприяння у проведенні заходу!