17 грудня 2018 року під головуванням секретаря Конотопської міської ради Тетяни Сизон відбулося засідання виконкому, на якому було розглянуто та затверджено понад 30 питань стосовно життєдіяльності міста.

Серед них: розгляд проекту міського бюджету на 2019 рік та Програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп на 2019 рік та подання їх на затвердження міської ради; подовження дозволів на встановлення інформаційних щитів в місті; квартирний облік та надання житлових приміщень; надання допомоги на поховання; внесення змін до штатного розпису по загальноосвітнім навчальним закладам; призначення та припинення опіки над дітьми; організацію проведення особистого прийому громадян керівництвом виконавчого комітету міської ради на 1 півріччя 2019 року тощо.

Одним із питань, що були розглянуті членами виконкому, було також встановлення тарифів на перевезення пасажирів в автотранспорті загального користування. Зокрема, було прийняте рішення про встановлення тарифу у розмірі 5 грн 50 коп за одне пасажироперевезення для дорослого населення та в розмірі 3 грн для учнів шкіл протягом року з 7.00 до 21.00 за наявності учнівського квитка. Дане рішення вступить в силу з 22 грудня 2018 року – наступного дня після оприлюднення в газеті «Конотопський край».

По всім питанням були винесені рішення згідно з чинним законодавством.