27.12.2018

Садочок № 10 провів продовжує екологічне виховання!

На виконання завдань комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, у дитячому садочку №10 «Ялинка» було проведено спортивну розвагу під назвою: «Природа  в небезпеці».

Під час заняття діти виконали комплекс загальнорозвиваючих  вправ  із  стрічками та прийняли участь у естафетах  «Прибери сміття», «Збери квітку», «Перенеси тваринок на острів», «Смуга перешкод», «Перша  медична допомога  в  лісі».

DNZKV

Звіт про результати соціологічного дослідження, проведеного в рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності будівель закладів освіти міста Конотоп», що реалізується у місті за грантової підтримки Європейського Союзу

30.11.2018

Садочок № 10 проводить виховні заняття з енергозбереження!

На виконання завдань комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, у дитячому садочку №10 «Ялинка» було проведене виховне заняття під назвою: «Зберігайко  та  його  друзі  в  країні  Економії».

Під час заняття діти дізналися як виникли електролампочки, чи економно люди використовують енергію, відгадували загадки та складали правила економного використання електроенергії.

26.10.2018

Екологічне виховання у дитячому садочку №10!

DNZKV

26 жовтня 2018 року, у рамках виконання заходів комунікаційного плану проекту  «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантових коштів Європейського Союзу, у ДНЗ №10 «Ялинка» було проведене екологічне заняття.

Під час заходу вихователі провели з дітьми бесіду на тему: «Ліс – наше  багатство!» та  відповідну дидактичну гру. Також діти ознайомилися з плакатом «Багато лісу – не губи! Мало лісу – бережи!», прийняли участь у ситуативній грі  та виконали творче завдання «Осінь у лісі», створивши поробки з пластиліну та гілочок.

18.10.2018

Скайп-конференція з Командою підтримки проекту

DNZKV

17 жовтня 2018 року відбулася скайп-конференція з Командою підтримки проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», що реалізується у місті за рахунок фінансової підтримки Європейського Союзу. Дана скайп-нарада  передбачала заслуховування поточної звітності за проектом, даних верифікаційної оцінки, інформації про тендерні процедури для реконструкції будівлі міської гімназії.

28.09.2018

DNZKV

DNZKV

На виконання завдань комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, у дитячому садочку №10 «Ялинка» було проведене виховне заняття під назвою: «Де ховається сонячне світло?».

Вихователі розповіли малечі про збереження енергоресурсів та довкілля, сонячні батареї. Бесіда супроводжувалася тематичними загадками, іграми  та малюванням.

21.09.2018

DNZKV

DNZKV

На виконання завдань комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, у рамках проведення Дня здоров’я, дитячий садочок №10 «Ялинка» та міська гімназія організували ряд спортивних заходів з елементами екологічного виховання.

DNZKV

Під керівництвом учителів фізичної культури відбувся спортивний забіг гімназистів, змагання з футболу та різні естафети.

Вихователі дитячого садочку провели спортивну розвагу під назвою «Ялинкові Олімпійські ігри», до якої долучилися батьки. Усі учасники змагань отримали позитивні емоції, яскраві враження  та  символічні нагороди – шоколадні  золоті медалі.

13.09.2018

Скайп-конференція з Командою підтримки проекту

DNZKV

12 вересня 2018 року відбулася скайп-конференція з Командою підтримки проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу. Дана скайп-нарада  передбачала заслуховування поточної звітності за проектом, плану робіт з реконструкції будівель ДНЗ №10 «Ялинка», міської гімназії та узгодження рішень щодо подальшої реалізації заходів проекту.

10.09.2018

DNZKV

На виконання завдань комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, у дитячому садочку №10 «Ялинка» для вихователів були організовані  консультації на тему: «Економія енергоресурсів у кожен дім».

07.08.2018

EV182

У дитячих садочках міста триває екологічне виховання та оздоровча кампанія.  На виконання завдань комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, продовжує здійснюватися інформування  про важливість бережливого ставлення до навколишнього світу та енергозбереження.

01.08.2018

Дитячі садочки міста як у рамках оздоровчої кампанії, так і  на виконання завдань комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, продовжують здійснювати екологічне виховання та проводять спортивні розваги.  Кожен захід має пізнавальний характер, тому вихователі розповідають про важливість бережливого ставлення до навколишнього світу.

25.07.2018

У садочку №10 проходить виставка малюнків!

З 16 по 20 липня 2018 року, у рамках виконання завдань комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», що реалізується у місті за грантової підтримки Європейського Союзу, у дитячому садочку №10 «Ялинка» готувалися творчі роботи для виставки малюнків «Чиста енергія – чисте життя!».

Захід направлений на виховання бережливого ставлення до довкілля, тому виставка протягом місяця надихатиме на енергосвідомі дії батьків, персонал закладу та вихованців.

21.06.2018

Екологічна гра у садочку №10!

21 червня у рамках виконання завдань комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, у садочку №10 відбулася «Екологічна гра» для дітей старших груп.

Для виховання у дітей бережливого ставлення до довкілля була розроблена пізнавальна програма з елементами ігор. Під час заходу діти розповідали вірші про природу та виконували завдання спортивних естафет.

11.06.2018

Підсумки Європейського тижня сталої енергії у місті EUSEW

З 1 по 8 червня в Конотопі проходив Європейський тиждень сталої енергії (EUSEW), під час якого було проведено ряд заходів з енергозбереження для містян.  У цьому році заходи тижня також були приурочені до проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м. Конотоп», що впроваджується за рахунок грантових коштів Європейського Союзу.

Розпочався тиждень з роботи експозиції «Енергомістечко», яка була створена для інформування населення як про енергоефективні заходи, що можуть бути впроваджені у приватних житлових будинках та багатоповерхівках, так і про можливі джерела їх фінансування. Представники банківських установ, які також долучилися до роботи експозиції, розповідали відвідувачам про діючі програми підтримки енергозбереження: «Теплий Дім» (Укргазбанк) та IQ energy (Райффайзен банк Аваль). У рамках заходу шкільна енергокоманда «Гефіас» спеціалізованої школи №2, що протягом двох років була активним учасником проекту «Школа енергії», поділилася своїм досвідом щодо ефективного використання енергоресурсів. За допомогою міні обладнання діти продемонстрували як працюють сонячні панелі, наглядно показавши,  що «зеленої» енергії, виробленої маленькою моделлю сонячної панелі, достатньо для зарядки мобільного телефону.

Крім того, у перший День енергії, на базі міського музею авіації, авіамоделісти провели акцію «Сила вітру!», запустивши планери та повітряного змія з символікою «Угоди Мерів».

2 червня відбувся традиційний екотуристичний похід для особливої малечі на місце відпочинку «Кандибина». У рамках заходу малечу навчали бути дружніми до природи та показали як правильно, без шкоди для довкілля,  відпочивати: обирати місце для розміщення намету та розставляти його, не залишати сміття. У супроводі дорослих, діти з задоволенням пограли в пляжний футбол, волейбол, бадмінтон та покаталися на байдарках.

Також, у цей день, проходило свято одного з найпопулярніших серед молоді видів вуличного спорту – паркуру/фрірану.

5 червня, відбулася спільна акція дитячої бібліотеки та енергокоманди «Гефіас» Конотопської спеціалізованої школи №2 (випускник проекту «Школа енергії») під назвою «Живи енергоефективно!». Команда розповідала відвідувачам та учням школи №7, які завітали на захід, про найоптимальніші енергозберігаючі заходи, що можна впроваджувати як у школі, так і вдома, продемонструвала енергообладнання та за допомогою макету мінібудинку показала, як працюють сонячні панелі. Крім того, працівники бібліотеки організували спеціальні експрес-хвилинки на тематику енергоефективності.

Невід’ємною частиною заходів тижня сталої енергії залишається екологічне виховання маленьких мешканців міста. Усі дитячі садочки провели зі своїми вихованцями активну роботу: відбулися бесіди, практичні заняття та досліди, читання художньої літератури відповідної тематики, а також вихователі влаштували дітям вихід на природу.

Протягом минулого місяця серед освітніх закладів міста проходила акція «Зелений садочок» (висаджування дерев та квітів на території садочків і шкіл) та естафета «ЕкоЧелендж», що передбачала виготовлення корисних речей з відпрацьованих матеріалів. Кожен заклад підійшов до виконання завдань творчо, і створив дійсно цікаві поробки: акваріуми, будиночки, квіти, віяла та навіть справжнє вбрання.

У рамках  тижня енергії проходили численні спортивні заходи, а на бігбордах з’явилися постери «Заощаджуй енергоресурси – бережи довкілля!», виготовлені з підсумками авторського конкурсу «Я за енергозбереження!».

Дякуємо усім хто долучився до організації та участі у заходах до Європейського тижня сталої енергії!

04.06.2018

01.06.2018

1 червня у місті розпочалися заходи до Європейського тижня сталої енергії EUSEW.

На центральній площі міста функціонувала експозиція «Енергомістечко». Створена для інформування населення як про енергоефективні заходи, що можуть бути впроваджені у приватних житлових будинках та багатоповерхівках, так і про можливі джерела їх фінансування. Представники банківських установ, які також долучилися до роботи експозиції, розповідали відвідувачам про діючі програми підтримки енергозбереження: «Теплий Дім» (Укргазбанк) та IQ energy (Райффайзен банк Аваль).

У рамках заходу шкільна енергокоманда «Гефіас» спеціалізованої школи №2, що протягом двох років була активним учасником проекту «Школа енергії», поділилася своїм досвідом щодо ефективного використання енергоресурсів. За допомогою міні обладнання діти продемонстрували як працюють сонячні панелі, наглядно показавши,  що «зеленої» енергії, виробленої маленькою моделлю сонячної панелі, достатньо для зарядки мобільного телефону.

Крім того, у перший День енергії, на базі міського музею авіації, авіамоделісти провели акцію «Сила вітру!», запустивши планери та повітряного змія з символікою «Угоди Мерів».

18.05.2018

Як економно використовувати воду?

18 травня вихователі дошкільного навчального закладу №10 «Ялинка», у рамках виконання завдань комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, провели для дітей цікаве заняття на тему «Як економно використовувати воду». Вихованці садочку проводили досліди з водою, дискутували про заходи збереження води, як у власній оселі так і на всій планеті Земля. В ході проведених заходів діти усвідомили на скільки важлива роль кожної людини в збереженні життєво необхідних природних ресурсів.

10.05.2018

Конкурс авторського постеру: «Я ЗА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ!»

У рамках впровадження проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», що реалізується у місті за рахунок фінансової підтримки Європейського Союзу, як захід до Европейського тижня сталої енергії 2018, оголошується конкурс авторського постеру  «Я ЗА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ!» та конкурс енергослоганів.

Конкурс проводиться з метою відбору найкращих робіт на тему  енергозбереження та енергоефективності, з яких буде сформовано електронну галерею. Постер-переможець  стане темою бігборду до Тижня сталої енергії 2018 року.

Управління економіки Конотопської міської ради запрошує активну молодь міста  долучитися до конкурсу, підготувати якісні роботи, що висвітлюють особистий погляд на енергозбереження.

Участь у конкурсі можуть приймати всі бажаючі, що проживають або навчаються у м. Конотопі.

На конкурс подаються колективні або індивідуальні напрацювання, для постеру можуть бути використані  малюнки, чорно-білі або кольорові фотографії , фото колажі. Роботи приймаються в  електронному вигляді (формат JPG, JPEG з мінімальним стисненням).  Енергослоган має відповідати темі постеру, бути лаконічним, містити заклик до енергозбереження.

При поданні робіт на конкурс додатково необхідно зазначити:  ім’я, прізвище та по-батькові (повністю) учасника конкурсу;  дату народження;  телефон, E-mail, а також при наявності посилання на фотографію в соціальних мережах. У випадку колективної роботи: повна назва закладу, клас/група, контакти представника (телефон, E-mail).

Конкурсні роботи приймаються до 30 травня 2018 року в електронному вигляді  на адресу ekonomkonotop@ukr.net з обов’язковою поміткою в темі листа «Я за енергозбереження!»

Організатор конкурсу залишає за собою право використовувати фотографії та матеріали в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, поліграфічної продукції (календарі, буклети некомерційного характеру), публікацій у ЗМІ матеріалів про конкурс, тощо. Організатор зобов’язується наводити відповідне посилання на авторів робіт при будь-якому публічному відтворенні робіт.

17.04.2018

Дитячий садочок №10 продовжує енерговиховання!

17 квітня 2018 року, у рамках виконання завдань комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, відбувся тематичний захід для батьків.

Під час заняття батьки взяли участь у вікторині  «Допоможіть врятувати нашу Планету», ознайомилися з порадами щодо раціонального використання енергії вдома, що були розроблені дітьми, та обмінялися власним досвідом щодо енергозбереження.

27.03.2018

27 березня у міській раді відбулася стартова зустріч з питань здійснення реконструкції будівлі гімназії.

Головне завдання зустрічі – впровадження практичних енергозберігаючих заходів у рамках проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що реалізується у місті за грантової підтримки Європейського Союзу.

Зустріч була зосереджена на організаційно-технічних питаннях виконання робіт, тому, крім міської проектної команди, до участі долучилися  технічні експерти Команди підтримки програми «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) Дмитро Іваненко та Андрій Удовик, представники підрядної організації та спеціалісти, які здійснюватимуть авторський нагляд за виконанням робіт на об’єкті.

Під час обговорення експерти ще раз наголосили на відповідальності, яку несе проектна команда та замовник, зауваживши, що від якості будівельних робіт залежить успішність проекту в цілому.

У рамках зустрічі, експерти відвідали об’єкт, провівши огляд конструктиву будівлі, та узгодили ряд технічних дій для досягнення завдань проекту.

26.03.2018

Підсумки “Години Землі” у Конотопі!

Місто Конотоп як учасник ініціативи Європейської Комісії, зі сталого енергетичного розвитку міст – Угоди Мерів, усвідомлюючи важливість питання збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів, приєдналося до всесвітньої кампанії «Година Землі 2018».

На підтримку акції в нашому місті було проведено ряд заходів, у тому числі заходів з комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», що реалізується у місті за грантової підтримки Європейського Союзу.

Напередодні «Години Землі», 22 березня, спеціалізована школа №2 долучилася до «Години Землі», провівши інтерактивний брейн-ринг «Smart House – Розумний дім!» для учнів шостих класів. До участі у заході долучилися управління економіки та відділ освіти міської ради, батьки та представники громадської організації «Міжрегіональний інститут розвитку громад».

Учасники шкільної енергокоманди «Гефіас», виступаючи у ролі експертів,  поділилися своїм досвідом та за допомогою міні обладнання, продемонстрували як працюють справжні сонячні панелі. Під час досліду діти переконалися, що «зеленої» енергії, виробленої маленькою моделлю сонячної панелі, достатньо для повноцінної роботи однієї лампи чи зарядки мобільного телефону.

Кожна з трьох команд брейн-рингу працювала над формуванням практичних енергозберігаючих порад для різних типів будівель: від багатоповерхівки та приватного житлового будинку до шкільної будівлі. Усі рекомендації та поради обов’язково поповнять скарбничку інформаційного пункту з енергозбереження, що вже рік знаходиться у школі №2.

23 березня вихователі дошкільного навчального закладу №10 «Ялинка» організували для дітей квест-гру «Допоможемо матінці-природі!». Отримавши лист від матінки-природи, діти почали міркувати як їй допомогти: спочатку дізналися «що забруднює повітря та воду?», познайомилися з видами джерел енергії, а потім намалювали план дій.

У кожному закладі освіти були проведені тематичні виховні години. Під час занять учні показали гарні знання з основ енергозбереження, були активними та не байдужими до глобальних екологічних проблем.

Протягом тижня у бібліотеках міста діяли експозиції присвячені «Годині Землі», книжкові виставки «Природи дивосвіт». Працівники центральної міської бібліотеки провели для читачів екологічний бібліомікс «Планета наша – світ живий!». Усіх бажаючих було запрошено на перегляд тематичної літератури. Бібліотекарі центральної дитячої бібліотеки завітали до учнів 3-х класів з цікавою акцією «Всі ми діти твої наша рідна Земля». Не залишили нікого байдужими цікаві конкурси й вікторини, загадки про навколишнє середовище, про воду, повітря, флору і фауну Землі. Учні не тільки корисно й весело провели час, але й розширили свій світогляд, розвинули кмітливість, навчилися пізнавати нове.

У цьому році Всесвітній фонд природи зробив акцент на збереженні біорізноманіття нашої планети. Тому, міський краєзнавчий музей не залишився осторонь цієї події та провів, у залі природи музею, для вихованців навчально-виховного комплексу «Казка» пізнавальну екскурсію-лекцію про флору та фауну нашого міста.

Енергосвідомі мешканці міста також приєдналися до глобальної події, – «Година Землі» та вимкнули о 20:30  світло та не важливі електроприлади. За інформацією Конотопського району електромереж, який долучився до участі в акції здійснивши контрольні заміри споживання електроенергії у м.Конотоп, починаючи з 20.30 до 21.30 енергоспоживання по місту зменшилося майже на 1,15 МВт, що рівне зменшенню викидів СО2 на 1740 кг та еквівалентне посадженню 696 дерев!

Вже сьогодні, кожна людина має можливість змінити ставлення до природи на краще. Можна одноразово приєднатися до всесвітньої природоохоронної кампанії «Година Землі» та вимкнути світло лише на одну годину, або можна почати постійно заощаджувати такі необхідні енергетичні ресурси та не завдавати шкоди навколишньому світу.

19.03.2018

Засідання робочої групи проекту!

19 березня 2018 року відбулося засідання робочої групи з питань реалізації проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітньої галузі м.Конотоп», що впроваджується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу.
Ключовим питанням, що обговорювалось на засіданні було предметне виконання робіт з реконструкції будівлі міської гімназії.
Також, члени робочої групи узгодили основні напрямки інформаційно-комунікаційних заходів, що заплановані до Всесвітньої кампанії «Година Землі 2018».

12.03.2018

Відбір  виконавця для здійснення технічного нагляду за реконструкцією!

У рамках впровадження проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», що  реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, оголошується відбір виконавця, що надаватиме послуги з технічного нагляду за виконанням робіт з реконструкції будівлі Конотопської гімназії Конотопської міської ради Сумської області по вул.Бр.Радченків,21 (підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп).

Пропозиції подаються на фірмовому бланку (у разі наявності)  за підписом керівника (печатка за наявності).

У пропозиції має бути вказана вартість послуги з технічного нагляду за виконанням робіт з реконструкції Об’єкту без ПДВ (зазначити чи є виконавець платником ПДВ);  інформація про досвід у здійсненні технічного нагляду  за виконанням робіт, що фінансувалися за рахунок міжнародного фінансового ресурсу; примітка про ознайомлення з технічним завданням та підтвердження щодо спроможності виконати усі вимоги технічного завдання.

Пропозиції мають бути надані у термін до 30 березня 2018 року включно в електронному (сканований документ) вигляді:

–          Відділу освіти Конотопської міської ради –  02147902@mail.gov.ua

–          Управлінню економіки Конотопської міської ради – ekonomkonotop@ukr.net

Контактні телефони: (05447) 6 60 17, 6 61 66

Технічне завдання

27.02.2018

Дитячий садочок №10 продовжує енерговиховання!

27 лютого 2018 року, у рамках виконання завдань комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу», до вихованців садочку №10 завітав «Енерголічильник».

Під час тематичного виховного заходу: «Лічильник в гостях у дітей!»,  діти в ігровій формі дізналися навіщо здійснюється облік споживання енергоресурсів, відгадували загадки та переглянули слайди щодо правил енергозбереження «Як заощаджувати!».

Крім того, наприкінці заняття вихователь провела бесіду «Земля – наш великий будинок!» і діти самостійно склали поради для ощадливого енергоспоживання.

22.02.2018

Утеплений дитячий садочок №10 «Ялинка» показує перші результати енергоекономії!

У рамках впровадження завдань проекту «Підвищення енергоефективності закладів освітньої сфери м.Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, у дитячому садочку №10 «Ялинка» було утеплено покрівлю, 8 фасадів, замінено вікна та двері, влаштовано рекуперативну систему вентиляції.

Згідно з Планом верифікації впроваджені заходи, у січні місяці, мали забезпечити 30,36% економії, фактично ж досягнуто показника на рівні 30,58%. І це при тому, що неутепленою залишилися четверта частина площі фасаду.

Після завершення повного комплексу робіт на об’єкті, економія теплової енергії зростатиме.

17.02.2018

15 лютого 2018 року розпорядженням міського голови №31-ОД затверджено Комунікаційний план проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп»,  що впроваджується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу.

12.02.2018

Позитивний досвід роботи проектної команди!

На минулому тижні міська команда проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп»,  що впроваджується за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу,  приймала колег ІІ етапу Програми  «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) з міста Суми.

Менеджер проекту Гапєєва Людмила поділилася власним досвідом та особливостями впровадження окремих технічних та організаційних заходів проекту, розповіла з якими труднощами зіткнулася проектна команда.  В рамках візиту гості відвідали демонстраційний об’єкт – дитячий садочок №10 «Ялинка».

06.02.2018

Оголошено тендер на реконструкцію гімназії!

У рамках впровадження завдань проекту «Підвищення енергоефективності закладів освітньої сфери м.Конотоп» (ENPI/2014/342-068), що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу,  6 лютого 2018 року оголошено процедуру закупівлі за об’єктом: «Реконструкція будівлі Конотопської гімназії Конотопської міської ради Сумської області по вул. Бр.Радченків,21 (підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп)».

Реконструкція об’єкту включає: посилення конструкцій будівлі, улаштування системи вентильованого фасаду, утеплення покрівлі, заміну вікон та дверей, утеплення фундаменту та інше.  Планова вартість робіт становить 15,3 млн.грн.

Тендерна документація розміщена у системі публічних закупівель ProZorro –

https://www.dzo.com.ua/tenders/2047634. Подання пропозицій до 21.02.2018.

23.01.2018

Засідання робочої групи проекту

23 січня 2018 року у заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Степанченка відбулося засідання робочої групи з реалізації проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», що впроваджується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу.

Ключове питання, що розглядалося на засіданні, – оголошення тендеру на виконання робіт з реконструкції будівлі міської гімназії. Також, члени робочої групи узгодили основні напрямки інформаційно-комунікаційних заходів, що впроваджуватимуться протягом 2018 року у рамках проекту.

18.01.2018

Планується оголошення тендеру на термосанацію бюджетної будівлі!

У рамках впровадження завдань проекту «Підвищення енергоефективності закладів освітньої сфери м.Конотоп» (ENPI/2014/342-068), що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, наприкінці січня 2018 року заплановане проведення процедури закупівлі за об’єктом: «Реконструкція будівлі Конотопської гімназії Конотопської міської ради Сумської області по вул. Бр.Радченків,21 (підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп)».

Реконструкція об’єкту включає: посилення конструкцій будівлі, улаштування системи вентильованого фасаду, утеплення покрівлі, заміну вікон та дверей, утеплення фундаменту та інше. Орієнтовна вартість робіт становить 15 млн.грн.

До моменту оголошення тендеру, з питаннями щодо загальної характеристики об’єкта та видів робіт можна звертатися до розробника проектної документації  КП «Проектно-виробниче Архітектурно-планувальне бюро» – pvapb@ukr.net.

Тендерна документація буде розміщена у системі публічних закупівель ProZorro –  https://www.dzo.com.ua/.

09.01.2018

Скайп-конференція з Командою підтримки проекту

9 січня 2018 року відбулася скайп-конференція з Командою підтримки CoM-DeP «Угода Мерів –Демонстраційні проекти» щодо впровадження проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», який  реалізується у місті за рахунок фінансової підтримки Європейського Союзу. Дана робоча скайп-нарада передбачала заслуховування поточної звітності за проектом та уточнення плану заходів на 2018 рік. Під час наради були обговорені питання щодо підготовки до проходження тендерних процедур, проведених комунікаційних заходів.

_______________________

Ці публікації було створено за підтримки Європейського Союзу у рамках ініціативи EU4Energy. За  зміст публікацій повну відповідальність несе Конотопська міська рада. Зміст публікацій не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.

This publications has been produced with the assistance of the European Union in the framework of the EU4Energy Initiative. The contents are the sole responsibility of Konotop City Council and can in no way be taken to reflect the views of the European Union.