.
Оголошено міський конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері соціального життя міста, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2020 рік
До уваги представників інститутів громадянського суспільства!
Виконавчий комітет Конотопської міської ради оголошує міський конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері соціального життя міста, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2020 рік.
Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі з 01 вересня до 29 листопада 2019 року щоденно, крім суботи та неділі з 8-00 до 17-15 години, п’ятниця з 8-00 до 16-00 години за адресою: м. Конотоп, пр. Миру 8, ІV поверх, кабінет 411, 412, контактний телефон 6-61-32.
Перелік пріоритетних завдань, на реалізацію яких повинні спрямовуватися проекти інститутів громадянського суспільства, що подаються для участі у Конкурсі для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету у 2020 році
1.Утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування життєвих, сімейних цінностей.
2.Формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання — здійснення заходів, спрямованих на відродження національно-патріотичного виховання, утвердження громадянської свідомості і активної життєвої позиції.
3.Формування та пропаганда здорового й безпечного способу життя –здійснення заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я.
4.Створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості.
5.Розвиток неформальної освіти — здійснення заходів, спрямованих на набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти.
6.Створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді – створення умов та здійснення заходів, спрямованих на працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості молоді).
7.Соціальна справедливість.
8.Партнерська підтримка молоді та дітей, які проживають на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб — здійснення заходів, спрямованих на соціальне становлення та підтримку молоді та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб (зазначений пріоритет на рівні міста впроваджуватиметься та підтримуватиметься в разі наявності реальної потреби та актуальності).
Проекти для участі у конкурсі можуть подавати: інститути громадянського суспільства, які діють на території міста Конотоп, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за пів року до оголошення конкурсу, за умови, що інститут громадянського суспільства бере участь у співфінансуванні проекту у розмірі не менше як 25 відсотків необхідного обсягу фінансування. Внесок для виконання проекту може здійснюватися у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» у останній редакції.
Інститут громадянського суспільства може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.
Розпорядженням міського голови від 24.04.2019 № 113-ОД _(додаток 1) встановили граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проекту, що подається для участі у Конкурсі, у сумі до 25 000 гривень (двадцяти п’яти тисяч гривень 00 копійок).
Документація має бути підготовлена українською мовою і складатися з:
Заяви про участь у конкурсі складена за формою, що затверджена організатором конкурсу (додаток-2), із зазначенням найменування інституту громадянського суспільства та назви проекту за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим його печаткою (у разі наявності);
Опис проекту та кошторис витрат, (додаток–3) необхідних для виконання проекту, за формою, що затверджена організатором конкурсу. Опис проекту повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання проекту, інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання проекту інші інститути громадянського суспільства, способи інформування громадськості про хід виконання проекту, детальний розрахунок витрат та джерела фінансування
Листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);
Інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства (додаток-4), зокрема про досвід виконання проектів протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.
Конкурсна пропозиція складається державною мовою.