pos2Спільно з міжнародним проектом animal-id.info 9-11 червня у місті проводитиметься підрахунок безпритульних тварин.

Спільний проект допомоги безпритульним  тваринам впроваджується у рамках підписаних меморандумів про співпрацю з проектом  animal-id.info  та міжнародним фондом «Чотири Лапи», на виконання «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Конотопі на 2019-2021 роки».  При  участі зоозахисної організації та громадського активу міста.

Зібрані, під час підрахунку, дані дозволять визначити необхідну кількість вакцини та інших препаратів для тварин. Для проведення у подальшому  заходів з стерилізації у співпраці з фондом «Чотири лапи».

На сьогодні  командою animal-id.info розроблено унікальне програмне забезпечення для мобільних пристроїв, яке суттєво спростить роботу волонтерів та координаторів. Завдяки цьому клопітка  робота з підрахунку тварин перетворюється на інтерактивний квест з використанням смартфону  та інтернету.

Обов’язковою умовою підрахунку є ранкові години з 07.00 до 09.00, саме в цей час безпритульні собаки найбільш активні на вулицях міста.

Для проведення заходу ми шукаємо волонтерів. Звертаємося до усіх небайдужих до долі безпритульних тварин. Приєднуйтесь до проекту!

Перед початком підрахунку для волонтерів буде проведено тренінг-інструктаж, на якому усі бажаючі зможуть ознайомитися з мобільним додатком, процедурою підрахунку та отримати відповіді на запитання.

Для того, щоб долучитися до підрахунку тварин чи дізнатись подробиці, звертайтесь за телефонами:  097 474 62 12 – Анастасія, управління економіки міської ради; 098 319 66 53 – Наталія, ГО «Друзі тварин»; 05447 2 51 58 – Олена, управління ЖКГ міської ради.