Конотопська міська рада

від 23.06.2008 № 237
м.Конотоп

Про погодження тарифів на послуги
по вивезенню твердих побутових
відходів, рідких та густих нечистот,
прийманню та розміщенню твердих
побутових відходів на міському звалищі

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про житлово-комунальні послуги”, “Про ціни і ціноутворення” та враховуючи висновки Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області щодо розрахунку економічно обґрунтованих планових витрат на послуги з вивезення твердих побутових відходів

виконком міської ради в и р і ш и в:

1. Погодити з 01.08.2008 тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, рідких та густих нечистот згідно з додатком 1.
2. Погодити з 01.08.2008 тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, рідких та густих нечистот згідно з додатком 2.
3. Погодити з 01.08.2008 тарифи на послуги по прийманню та розміщенню твердих побутових відходів на міському звалищі, які надаються ТОВ КП “Флора”, згідно з додатком 3.
4.В зв’язку із соціальною значимістю послуг, що надаються підприємствами комунальної галузі всіх форм власності та комунальними підприємствами міста, встановити застосування тарифів на рівні тарифів для населення для підприємств згідно з додатком 4.
5. Визнати такими, що втратили чинність:
– рішення виконкому від 28.07.2006 № 261 “Про погодження тарифів на послуги по вивезенню твердих побутових відходів, рідких та густих нечистот, прийманню та розміщенню твердих побутових відходів на міському звалищі для населення та бюджетних організацій”;
– п. 3 рішення виконкому від 28.08.2006 № 297 “Щодо встановлення тарифів на комунальні послуги, які надаються підприємствами міста суб’єктам господарювання та іншим споживачам”;
– рішення виконкому від 24.12.2007 № 473 “Про погодження тарифів на послуги по вивезенню твердих побутових відходів, які надаються ПП Войтенко Л. М.”
6. Директору ТОВ КП “Флора” Яременку В.Р., приватному підприємцю Дідусєву О.К., приватному підприємцю Тельному В.Б., приватному підприємцю Войтенко Л. М. довести дане рішення до споживачів у порядку, встановленому законодавством.

Міський голова                                                                         І.М.Огрохін

Рішення “Про погодження тарифів на послуги по вивезенню твердих побутових відходів, рідких та густих нечистот, прийманню та розміщенню твердих побутових відходів на міському звалищі” завантажити документ