31 січня в приміщенні міської ради під головуванням міського голови В.І.Дзеда та за участі секретаря міської ради, керуючого справами виконкому, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради було проведено робочу нараду. Під час наради розглянуті питання: про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув; про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень; про роботу в 2011 році ТОВ ЖЕД «Південна»; про роботу зі зверненнями громадян; інші питання.

Цього ж дня під керівництвом заступника міського голови Волошина О.М.  відбулося засідання постійно-діючої комісії з питання будівництва, обстеження житлового фонду, вибору земельних ділянок, розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності, розміщення зовнішньої реклами та присвоєння адрес будівлям. В ході засідання були розглянуті питання: надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на будівництво, надання дозволів на перепланування квартир, присвоєння адрес земельним ділянкам.

Всі питання були розглянуті згідно чинного законодавства і за результатами розгляду комісією прийняті рішення.

28 січня під головуванням заступника міського голови Кошевецької В.П. відбулося засідання робочої групи з прискореного перегляду міських регуляторних актів. На засіданні членами комісії було сформовано загальний перелік діючих міських регуляторних актів, які підлягатимуть аналізу на відповідність принципам державної регуляторної політики, відповідно до законодавчо встановленого порядку.