Детальний план вул.Новоселівська

Детальний план по вул. М.Немолота

Детальний план території в межах вулиць Батуринська, Комунальна, Успенсько-Троїцька, Братів Лузанів та 2-го пров.вул.Лідова

Генеральний план міста Конотоп

Ситуаційний план М 1 – 5000

ДПТ в межах  вулиць Новоселівська та Смілянського

ДПТ по вул.Північна, 19 та прилеглої території м.Конотоп

Повідомлення про оприлюднення генплану та СЕО

Стратегічна екологічна оцінка генплану м.Конотоп

Генеральний план 2020

МІСТОБУДІВНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ТЕРИТОРІЇ МІЖ ПРАВИМ БЕРЕГОМ РІЧКИ ЄЗУЧ ТА МЕЖОЮ МІСТА КОНОТОП (МІКРОРАЙОН ЗАГРЕБЕЛЛЯ)

Науково-проектна документація «ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ОПОРНИЙ ПЛАН м. КОНОТОП СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВИЗНАЧЕННЯМ МЕЖ І РЕЖИМІВ ВИКОРИСТАННЯ ІСТОРИЧНИХ АРЕАЛІВ та ЗОН ОХОРОНИ ПАМ’ЯТОК КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ»

ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ОПОРНИЙ ПЛАН З ВИЗНАЧЕННЯ МЕЖ І РЕЖИМІВ ВИКОРИСТАННЯ ІСТОРИЧНИХ АРЕАЛІВ ТА ЗОН ОХОРОНИ ПАМ’ЯТОК КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ

План зонування м.Конотоп (Зонінг), звіт про СЕО 2021 рік

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «План зонування території міста Конотоп Сумської області» (Зонінг)