2 лютого в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського відбулося відкриття фотовиставки Сергія Гуцана «Колекція вражень». Під час презентації автор розповів про свої враження від відвідання різних країн та ознайомив присутніх з пам’ятками високої культури.

Тут представлені творчі фотографії видатних архітектурних споруд і пам’яток різних країн світу. Серед них: краєвиди відродженої у ХІХ столітті старовинної ідеї Суецького каналу, споруди, що є вершиною і торжеством технічної думки ХІХ століття – Паризької Ейфелевої вежі, творчі композиції яких побудовані за класичними законами симетрії, виражають динаміку, яка і створює відчуття руху.

Важливі сюжети фоторобіт, що розкривають дійсність життя у всій його живій яскравій повноті, серед них краєвиди, створених 2000 років тому, точних копій воїнів у людський зріст, що невтомно несли варту біля поховання Китайського імператора, Тадж-Махал – неповторний і казково-чудовий  пам’ятник створений Індійським  раджою своїй коханій дружині та багато інших неповторних краєвидів.