3 лютого в приміщенні міської  ради відбувся прийом мешканців міста з особистих питань заступником міського голови Волошиним О.М. В ході прийому було розглянуто 4 звернення: надання дозволу на приватизацію квартири, узаконення земельної ділянки під будівництво гаража, поліпшення пасажироперевезення по маршруту №2. Всі звернення були направлені безпосередньо виконавцям для вирішення їх згідно чинного законодавства.

В цей же день:

За участі начальника відділу архітектури та містобудування, головного лікаря ЦРЛ, представників КП «Теплогарант», КП “ВУВКГ”, РАЙ СЕС,  РЕС, управління експлуатації газового господарства  та представників Територіального інституту ТОВ «Сумський промпроект» відбулася нарада з питання розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Добудова незавершеного об’єкта під   пологовий будинок та дитячу поліклініку по вул.Семашка,7а».

Як результат цієї наради було запропоновано до кінця тижня всім вище перерахованим організаціям надати до відділу архітектури і містобудування міської ради технічні умови для подальшого їх включення в проектно-кошторисну документацію.

Відбувся прийом мешканців міста з особистих питань керуючим справами виконкому Фалько А.П. В ході прийому було розглянуто 1 звернення –  щодо інформаційного забезпечення міської ради. По зверненню заявнику були надані роз’яснення згідно чинного законодавства.

Під головуванням секретаря міської ради Башкирова М.О. відбулося засідання комісії по звільненню громадян від плати за надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування Конотопської міської ради. В засіданні комісії прийняли участь: начальник міського УПСЗН, директор Територіального центру та депутати міської ради Гапоненко О.О., Щербань С.С.. В ході засідання було розглянуто 5 звернень громадян. За підсумками розгляду всі звернення вирішені позитивно.

 В приміщенні УПСЗН було проведено засідання комісії з питань призначення всіх видів соціальної допомоги. На засіданні розглянуто 96 заяв щодо надання субсидії та 5 заяв з питання надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. За підсумками розгляду комісією прийняті рішення.