Конотопська міська рада

автомобільним транспортом
загального користування на
міських маршрутах

Відповідно до статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про автомобільний транспорт”,

виконком міської ради в и р і ш и в:

1.Затвердити введення в дію з 01.08.2008 КП “Конотопське трамвайне управління” тарифу на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на міських маршрутах в розмірі 1,50 грн. за 1 пасажироперевезення.
2.Погодити введення в дію з 01.08.2008 перевізникам ПП “Корунд – С”, ПП Кравченку Д. М., ПП Комару Ю. С., ПП Литвину М. П., ПП Ващенку С. М., ПП Сенчі В. М., ВАТ “Конотопавтотранс 15961” тарифів на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на міських маршрутах в розмірі 1,50 грн. за 1 пасажироперевезення.
3.Визнати такими, що втратили чинність:
– п. 1,2 рішення виконкому від 25.02.2008 № 73 “Про погодження тарифів на перевезення пасажирів транспортом загального користування на міських маршрутах”.
– п. 1 рішення виконкому від 26.05.2008 № 195 “Про погодження тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на міських маршрутах”.
4.Управлінню економіки міської ради (Гапєєва Л.А.) внести зміни до укладених договорів з вищевказаними перевізниками.
5.Управлінню економіки міської ради оприлюднити дане рішення виконкому в засобах масової інформації.
6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гороха В. Г.

Міський голова                                                                         І.М.Огрохін